Povezane vesti

Aleks Nikolić: Filip Car je uvek imao posebno mesto u mom srcu! (VIDEO)

Aleks Nikolić: Filip Car je uvek imao posebno mesto u mom srcu! (VIDEO)

Svet plus 09.12.2022
Aleks Nikolić je ispričala kako je Dejanu bila jedina i da je on cenio, poštovao i nije pogledao drugu, a onda je priznala da je Filip Car uvek imao posebno mesto u njenom srcu. Aleksandra je javno je prevarila Dejana Dragojevića sa Carem, a sada je… »
Aleks prevarila Dejana, a SAD zauvek završila sa carem! Napravila haos u Zadruzi zbog nje, pa se obratila Dragojeviću (video)

Aleks prevarila Dejana, a SAD zauvek završila sa carem! Napravila haos u Zadruzi zbog nje, pa se obratila Dragojeviću (video)

Blic 09.12.2022
Aleksandra Nikolić slušala je pažljivo izlaganje Milice Veselinović o tome kako je Filip Car došao u njen krevet, te se odlučila da ode i upadne usred emisije i zauvek završi sa njim. - Pre svega, želela bih da kažem da meni ovo ne treba. Ja sam… »
Pre bih legao na lešće nego u tvoj krevet! Okršaj bivših ljubavnika pred kamerama - "Džabe šljakaš, dečko je rekao sve"

Pre bih legao na lešće nego u tvoj krevet! Okršaj bivših ljubavnika pred kamerama - "Džabe šljakaš, dečko je rekao sve"

Mondo 09.12.2022
Maja Marinković ušla je u žestoki okršaj sa bivšim dečkom Filipom Carem i njegovom novom izabranicom Aleksandrom Nikolić. Maja Marinković ušla je u žestoki okršaj sa bivšim dečkom Filipom Carem i njegovom novom izabranicom Aleksandrom… »
"Pre bih legao na lešće nego sa tobom": Car ponizio Maju kao nikad zbog Aleksandre, otkrio šta im radi u Zadruzi kad niko ne…

"Pre bih legao na lešće nego sa tobom": Car ponizio Maju kao nikad zbog Aleksandre, otkrio šta im radi u Zadruzi kad niko ne…

Blic 09.12.2022
Maja Marinković i Filip Car žestoko su se sukobili za crnim stolom, a u sve se umešala i Careva sadašnja devojka Aleksandra Nikolić. - Slažem se sa Miljanom, rekla sam da se neću baviti tom temom dok ne dođe Bilal. Ne bih dodala nijednu reč… »

Vesti dana »