Povezane vesti
Regan Obeng iz Gane prvo zimsko pojačanje Novog Sada
Radio 021 09.12.2022
Dvadesetosmogodišnji vezista Regan Obeng potpisao je ugovor sa Novi Sadom, gradskim prvoligašem. Ovaj fudbaler je prvo zimsko pojačanje tima sa Detelinare. Ugovor sa Novim Sadom potpisao je do kraja sezone, uz mogućnost produžetka na još godinu dana… »
Pojačanje u FK Novi Sad, Regan novi "kanarinac"
Dnevnik 09.12.2022
NOVI SAD: Fudbaleri kluba Novi Sad posle sasvim solidnog jesenjeg dela u Prvoj ligi Srbije i osvojenog šestog mesta, otišli su na odmor. Međutim, u klubu je i dalje živo, „kanarinci” su angažovali i prvo pojačanje Nigerijca Regana Obenga (28). Iskuisni… »
Vesti dana »
Policija uhapsila vozača kamiona zbog sumnje da je udario 79-godišnju ženu pa pobegao s lica mesta
Naissus info pre 5 minutajoš 18 povezanih
Usvojena rezolucija UN o Černobilju, Amerika glasala protiv! Menja se ime nuklearke i uvode nove mere, Vašington stao uz Rusiju!
Kurir pre 1 satjoš 24 povezane
Migrant poginuo u prevrtanju čamca kod Slavonskog Broda, više povređenih
Serbian News Media pre 5 minutajoš 21 povezana
VIDEO Pogledajte šta su navijači Zvezde radili usred noći po Gracu: Pojavili se snimci dešavanja sa ulica
Nova pre 1 satjoš 27 povezanih



