Повезане вести
Главобоља и болови у леђима најчешћа акутна обољења становника Србије
Бизнис.рс 09.12.2022
Галеника спровела национално истраживање о здравственом стању и употреби лекова. Фармацеутска компанија Галеника организовала је национално истраживање о здравственом стању и употреби лекова у Србији. Истраживање је… »
Истраживање Галенике: Употреба лекова у Србији
Недељник 09.12.2022
Инфографике: Галеника Фармацеутска компанија Галеника организовала је национално истраживање о здравственом стању и употреби лекова у Србији. Истраживање је реализовано са циљем да се стекне увид у ситуацију након, односно… »
Истраживање Галенике: Употреба лекова у Србији
Телеграф 09.12.2022
Знањем ка превенцији. Фармацеутска компанија Галеника организовала је национално истраживање о здравственом стању и употреби лекова у Србији. Истраживање је реализовано са циљем да се стекне увид у ситуацију након, односно… »
Вести дана »
Два тела пронађена у стану у Никшићу: Полиција трага за осумњиченим за злочин
Еуроневс пре 9 минутајош 16 повезаних
Време се колеба између зиме и пролећа: Ледено јутро, магла без краја, а температуре скачу до 15 степени
Дневник пре 59 минутајош 12 повезаних






