Povezane vesti

Prijavljeno seksualno i fizičko zlostavljanje u Specijalnoj školi Bubanj u Nišu

Prijavljeno seksualno i fizičko zlostavljanje u Specijalnoj školi Bubanj u Nišu

N1 Info 09.12.2022
Dejan Nikolić, otac maloletnog dečaka, učenika Specijalne škole sa domom Bubanj u Nišu, prijavio je da je njegovog sina fizički i seksualno zlostavljao učenik, takođe štićenik doma. Dok je iz škole saopšteno da je pojačan nadzor, Nikolić je… »
„Sin mi je seksualno zlostavljan, a vaspitači su to zataškali“: Šokantne tvrdnje oca učenika Specijalne škole…

„Sin mi je seksualno zlostavljan, a vaspitači su to zataškali“: Šokantne tvrdnje oca učenika Specijalne škole…

Nova 09.12.2022
Dejan Nikolić iz okoline Merošine tvrdi da je njegov sedamnaestogodišnji sin, učenik Specijalne škole „Bubanj“ u Niš u više navrata fizički i seksualno zlostavljan a da je osoblje ustanove ovaj događaj prikrivalo. Navodno zlostavljanje… »
Otac učenika specijalne škole u Nišu tvrdi: "Sin mi je više puta seksualno zlostavljan u toaletu"

Otac učenika specijalne škole u Nišu tvrdi: "Sin mi je više puta seksualno zlostavljan u toaletu"

Kurir 09.12.2022
Jedan otac D.N. iz okoline Merošine tvrdi da je njegov sedamnaestogodišnji sin, učenik jedne specijalne škole u Nišu, u više navrata fizički i seksualno zlostavljan, a da je osoblje ustanove ovaj događaj prikrivalo. Navodno zlostavljanje je… »
Potresne tvrdnje oca učenika specijalne škole u Nišu: "Sin mi je seksualno zlostavljan, a oni su to zataškali"

Potresne tvrdnje oca učenika specijalne škole u Nišu: "Sin mi je seksualno zlostavljan, a oni su to zataškali"

Telegraf 09.12.2022
Nikolić je danas došao u Niš kako bi njegovo dete dobilo psihijatrijsku pomoć u Zavodu za mentalno zdravlje. Dejan Nikolić iz okoline Merošine tvrdi da je njegov sedamnaestogodišnji sin, učenik Specijalne škole „Bubanj“ Niš, u više navrata… »

Vesti dana »