Povezane vesti

Ostavite Ronalda na miru! Selektor Portugala Santoš razrešio sve dileme o sukobu sa kapitenom

Ostavite Ronalda na miru! Selektor Portugala Santoš razrešio sve dileme o sukobu sa kapitenom

Večernje novosti 09.12.2022
KRISTIJANO RONALDO je ovih dana u centru pažnje fudbalske javnosti. Pele je u teškom stanju, Maroko je senzacionalni četvrtfinalista Mundijala, Luis Enrike nije više selektor Španije, Mbape i LJoris obaraju rekorde, ali Portugalac je tema broj jedan… »
SP U KATARU Santoš: Vreme je da Ronalda ostavite na miru

SP U KATARU Santoš: Vreme je da Ronalda ostavite na miru

Dnevnik 09.12.2022
DOHA: Ronaldo mi nikada nije rekao da želi da napusti reprezentaciju i mislim da je krajnje vreme da prestanemo sa polemikom, izjavio je danas selektor Portugala Fernando Santoš. Selektor Portugala je potvrdio informacije koje je juče objavio Fudbalski… »
Rekao sam mu - slušaj, nećeš igrati! Santoš otkrio detalje razgovora sa Ronaldom: Nije bio srećan, evo šta me je pitao!

Rekao sam mu - slušaj, nećeš igrati! Santoš otkrio detalje razgovora sa Ronaldom: Nije bio srećan, evo šta me je pitao!

Kurir 09.12.2022
Selektor reprezentacije Portugala, Fernando Santoš, rešio je da stavi tačku na na brojne spekulacije o Kristijanu Ronaldu. Portugalski mediji objavili su da je slavni as pretio da će napustiti Svetsko prvenstvo zbog odluke selektora da ga ne stavi u… »

Vesti dana »