Povezane vesti

Glavobolja za Dešana: Dva Francuza će sa posebnim oprezom morati da igraju protiv Engleza!

Glavobolja za Dešana: Dva Francuza će sa posebnim oprezom morati da igraju protiv Engleza!

Hot sport 09.12.2022
Ovo bi mogao da bude ozbiljan problem za njihov pristup igri Fudbalsku reprezentaciju Francuske sutra očekuje prvi veliki izazov na ovom Mundijalu, a to je proći nacionalni tim Engleske u četvrtfinalu. Ipak, veliku poteškoću za tim Didieja Dešana… »
Maroko želi novu senzaciju: Mi smo kamenčić u cipeli...

Maroko želi novu senzaciju: Mi smo kamenčić u cipeli...

Kurir 09.12.2022
Selektor fudbalske reprezentacije Maroka Valid Regragi izjavio je danas da njegov tim sutra ne čeka laka utakmica protiv Portugala u četvrtfinalu Svetskog prvenstva u Kataru, ali je dodao da će pokušati da naprave iznenadjenje. "Znamo da neće biti… »
Portugalci oprezni pred četvrtfinale: Maroko ima veliki potencijal

Portugalci oprezni pred četvrtfinale: Maroko ima veliki potencijal

Kurir 09.12.2022
Fudbalska reprezentacija Maroka je posle pobede u utakmici protiv Španije pokazala svoj veliki potencijal, izjavio je selektor fudbalske reprezentacije Portugala Fernando Santoš čiji tim u subotu igra protiv Maroka u četvrtfinalu Svetskog prvenstva u… »
Ostavite ga na miru Selektor Portugala odbrusio svima i stao u odbranu Ronalda

Ostavite ga na miru Selektor Portugala odbrusio svima i stao u odbranu Ronalda

Alo 09.12.2022
Prvo ga je napao, a sada ga brani. Selektor fudbalske reprezentacije Portugala Fernando Santoš izjavio je danas pred meč u subotu sa Marokom na Svetskom prvenstvu u Kataru, da je vreme da mediji "ostave na miru" igrača Kristijana Ronalda koji je u… »
Didije Dešan fokusiran na englesku: Gle, vreme je da sebi postavim ovo pitanje...

Didije Dešan fokusiran na englesku: Gle, vreme je da sebi postavim ovo pitanje...

Kurir 09.12.2022
Moj jedini prioritet je četvrtfinale protiv Engleske, rekao je selektor fudbalske reprezentacije Francuske Didije Dešan, odgovarajući na pitanje o mogućem produženju ugovora posle Svetskog prvenstva u Kataru. "Gle, vreme je da sebi postavim ovo… »

Vesti dana »