Povezane vesti

Aida Ćorović o izjavi Miloša Jovanovića: Mizoginija je u samom korenu ovoga društva

Aida Ćorović o izjavi Miloša Jovanovića: Mizoginija je u samom korenu ovoga društva

Danas 10.12.2022
Lider Nove DSS Miloš Jovanović je, odgovarajući na pitanje o pomoći Srbiji iz EU, novinarki N1 rekao: „Niko vas ne pita za koliko novca biste i spavali sa svima nama jer bi to bilo krajnje uvredljivo pitanje, ispod svakog nivoa“. Aktivistkinja za… »
Miloš Jovanović se izvinio novinarki n1 zbog uvrede, ali optužbe za mizoginiju ne prihvata

Miloš Jovanović se izvinio novinarki n1 zbog uvrede, ali optužbe za mizoginiju ne prihvata

Telegraf 10.12.2022
Jovanović smatra da je reakcija bila preterana. Predsednik Nove DSS Miloš Jovanović uputio je danas izvinjenje novinarki Emini Kovačević i odbacio optužbe Poverenice za zaštitu ravnopravnosti za mizoginiju i seksizam, prenosi Tanjug. - Žao mi je… »
Miloš Jovanović: Nije bila namera da se bilo ko vređa

Miloš Jovanović: Nije bila namera da se bilo ko vređa

N1 Info 10.12.2022
Predsednik Novog DSS Miloš Jovanović uputio je izvinjenje novinarki N1 Emini Kovačević i odbacio optužbe Poverenice za zaštitu ravnopravnosti za mizoginiju i seksizam. “Žao mi je ako je Emina Kovačević moje reči doživela kao uvredu, jer nije… »
Miloš Jovanović uputio izvinjenje novinarki N1: Nije bila namera da se bilo ko vređa

Miloš Jovanović uputio izvinjenje novinarki N1: Nije bila namera da se bilo ko vređa

Danas 10.12.2022
Predsednik Novog DSS Miloš Jovanović uputio je danas izvinjenje novinarki N1 Emini Kovačević i odbacio optužbe Poverenice za zaštitu ravnopravnosti za mizoginiju i seksizam. “Žao mi je ako je Emina Kovačević moje reči doživela kao uvredu jer… »
„Za koliko novca biste spavali sa svima nama“: Sramotna uvreda Miloša Jovanovića novinarki N1

„Za koliko novca biste spavali sa svima nama“: Sramotna uvreda Miloša Jovanovića novinarki N1

Nova 10.12.2022
"Gore od Gašićeve izjave." Na konferenciji za medije političar Miloš Jovanović uvredio je novinarku N1 Eminu Kovačević, što je naišlo na brojne osude. „Niko vas ne pita za koliko novca biste vi spavali sa svima nama, jer bi to bilo krajnje… »
Novinarke protiv nasilja prema ženama: Seksistički ispad Miloša Jovanovića za svaku osudu

Novinarke protiv nasilja prema ženama: Seksistički ispad Miloša Jovanovića za svaku osudu

Radio 021 10.12.2022
Grupa "Novinarke protiv nasilja prema ženama" oštro osuđuje višestruko seksističku izjavu poslanika u Skupštini Srbije i lidera DSS Miloša Jovanovića upućenu novinarki N1 Emini Kovačević. Jovanović je, okružen petoricom muškaraca i jednom… »
Osude seksističke izjave Miloša Jovanovića kojom je uvredio novinarku N1 ali i sve žene

Osude seksističke izjave Miloša Jovanovića kojom je uvredio novinarku N1 ali i sve žene

Danas 10.12.2022
„Niko vas ne pita za koliko novca biste vi spavali sa svima nama, jer bi to bilo krajnje uvredljivo pitanje, ispod svakog nivoa“, rekao je lidera Nove DSS Miloš Jovanović, odgovarajući na pitanje novinarke N1 Emini Kovačević, koja ga je pitala u… »
Novinarke protiv nasilja prema ženama: Izjava Jovanovića višestruko seksistička

Novinarke protiv nasilja prema ženama: Izjava Jovanovića višestruko seksistička

N1 Info 10.12.2022
Grupa "Novinarke protiv nasilja prema ženama" oštro je osudila, kako su navele, višestruko seksističku izjavu poslanika u Skupštini Srbije i lidera DSS Miloša Jovanovića. „Jovanović je, okružen petoricom muškaraca i jednom ženom… »

Vesti dana »