Povezane vesti

Bože, imam 28 godina, ali... Voditelj Zadruge u bolnici, otkrio kako se oseća - "Baš sam gadno nagrabusio"

Bože, imam 28 godina, ali... Voditelj Zadruge u bolnici, otkrio kako se oseća - "Baš sam gadno nagrabusio"

Mondo 10.12.2022
Voditelj Zadruge Darko Tanasijević sinoć je smešten u bolnicu i prima infuziju, a otkrio je ko mu je najveća podrška. Voditelj Zadruge Darko Tanasijević sinoć je smešten u bolnicu i prima infuziju, a otkrio je ko mu je najveća podrška. Nakon… »
"Gadno sam nagrabusio": Voditelj Zadruge završio u bolnici: "Bože, imam 28 godina, ali..."

"Gadno sam nagrabusio": Voditelj Zadruge završio u bolnici: "Bože, imam 28 godina, ali..."

Blic 10.12.2022
Jedan od voditelja rijaliti programa "Zadruga" Darko Tanasijević proteklih dana imao je zdravstvenih problema, a sinoć je smešten i u bolnicu. Darko je juče objavio sliku iz bolnice, na kojoj se vidi kako prima infuziju, što je zabrinulo njegove… »
Bože imam 28 godina... Voditelj rijaliti programa "Zadruga" hitno hospitalizovan! (foto)

Bože imam 28 godina... Voditelj rijaliti programa "Zadruga" hitno hospitalizovan! (foto)

Alo 10.12.2022
Darko se oglasio, i otkrio da je danima loše. Darko Tanasijević, jedan od voditelja rijaliti programa "Zadruga", proteklih dana imao je zdravstvenih problema, a sinoć je smešten i u bolnicu Darko je, kako se saznaje od izvora bliskog njemu, poslednjih… »

Vesti dana »