Povezane vesti

Psihijatar mi je pomogao! Priznao da se nikada neće pomiriti s Jovanom i progovorio o porocima: Ne želim da ih ostavim!

Psihijatar mi je pomogao! Priznao da se nikada neće pomiriti s Jovanom i progovorio o porocima: Ne želim da ih ostavim!

Mondo 10.12.2022
Pevač Vladan Savić iz Magla benda otkrio je ko mu je pomogao da prebrodi težak period i progovorio o porocima. Pevač Vladan Savić iz Magla benda otkrio je ko mu je pomogao da prebrodi težak period i progovorio o porocima. Vladan Savić iz Magla… »
Nakon bolnog razvoda odao se porocima: Frontmen Magla benda spas tražio kod psihijatra

Nakon bolnog razvoda odao se porocima: Frontmen Magla benda spas tražio kod psihijatra

Nova 10.12.2022
"Magla bend" promovisao je tri nove pesme, za koje frontmen ove grupe kaže da su njegove autobiografske. Vladan Savić prokomentarisao je kakav odnos ima prema porocima. „Nije to bilo opijanje u nekoj količini, cigarete nisam ostavio i ne želim da… »
"Psihijatar mi pomaže": Vladan iz "Magla benda" se rastao od žene, a sad je progovorio o borbi sa porokom: "Nadam se da će…

"Psihijatar mi pomaže": Vladan iz "Magla benda" se rastao od žene, a sad je progovorio o borbi sa porokom: "Nadam se da će…

Blic 10.12.2022
Vladan Savić iz "Magla benda" nedavno se rastao od nevenčanje supruge Jovane Jocić, sa kojom ima ćerkicu Anđeliju, a sad je otkrio da li su pesme njegove grupe biografske. - Nisu u potpunosti autobiografske, ali jedan od momenata je na neki način da… »

Vesti dana »