Povezane vesti

But: Poželeo sam sreću Grajnerovoj prilikom razmene

But: Poželeo sam sreću Grajnerovoj prilikom razmene

Politika 10.12.2022
MOSKVA - Viktor But, trgovac oružjem oslobođen u razmeni zatvorenika za američku košarkašicu Britni Grajner, rekao je danas da joj je poželeo sreću u Abu Dabiju gde su razmenjeni. „Poželeo sam joj sreću, čak mi je pružila ruku”, kazao je… »
Oslobođeni ruski trgovac oružjem podržao ofanzivu na Ukrajinu

Oslobođeni ruski trgovac oružjem podržao ofanzivu na Ukrajinu

Novi magazin 10.12.2022
Ruski trgovac oružjem Viktor But, pušten na slobodu tokom razmene sa Vašingtonom za američku košarkašicu Britni Grajner (Brittney Griner), izrazio je danas podršku predsedniku Rusije Vladimiru Putinu i ofanzivi u Ukrajini. But je u intervjuu za… »
Viktor But podržao napad na Ukrajinu: Uvek sam imao Putinovu sliku u ćeliji

Viktor But podržao napad na Ukrajinu: Uvek sam imao Putinovu sliku u ćeliji

N1 Info 10.12.2022
Ruski trgovac oružjem Viktor But, pušten na slobodu tokom razmene sa Vašingtonom za američku košarkašicu Britni Grajner, izrazio je podršku predsedniku Rusije Vladimiru Putinu i ofanzivi u Ukrajini. But je u intervjuu za rusku medijsku kuću RT… »
But nakon razmene u Abu Dabiju: Poželeo sam sreću Britni Grajner, rukovali smo se

But nakon razmene u Abu Dabiju: Poželeo sam sreću Britni Grajner, rukovali smo se

Euronews 10.12.2022
Viktor But, trgovac oružjem oslobođen u razmeni zatvorenika za američku košarkašicu Britni Grajner, rekao je danas da joj je poželeo sreću u Abu Dabiju gde su razmenjeni. "Poželeo sam joj sreću, čak mi je pružila ruku", kazao je But u u… »

Vesti dana »