Povezane vesti

Dete je ušlo u voz i delovalo čudno, kada sam uzela telefon, sve mi je postalo jasno: Milica pronašla nestalu devojčicu iz…

Dete je ušlo u voz i delovalo čudno, kada sam uzela telefon, sve mi je postalo jasno: Milica pronašla nestalu devojčicu iz…

Kurir 10.12.2022
Trinaestogodišnja devojčica digla je u petak popodne na noge čitav Niš nakon što su njeni roditelji zatražili pomoć u potrazi posle njenog nestanka. U dramatičnom obraćanju preko društvenih mreža navedeno je da se radi o detetu sa posebnim… »
Milica našla devojčicu koju je tražio ceo Niš: Prepoznala je po igrački koju je držala u rukama

Milica našla devojčicu koju je tražio ceo Niš: Prepoznala je po igrački koju je držala u rukama

Nova 10.12.2022
Trinaestogodišnja devojčica digla je juče popodne na noge čitav Niš nakon što su njeni roditelji zatražili pomoć u potrazi. U dramatičnom obraćanju preko društvenim mreža ukazali su da se radi o detetu sa posebnim potrebama koje ne sme da… »
Milica našla devojčicu koju je tražio ceo Niš : Prepoznala je po igrački koju je držala u rukama

Milica našla devojčicu koju je tražio ceo Niš : Prepoznala je po igrački koju je držala u rukama

Telegraf 10.12.2022
Za trinaestogodišnjom devojčicom tragao je juče ceo Niš. Trinaestogodišnja devojčica digla je juče popodne na noge čitav Niš nakon što su njeni roditelji zatražili pomoć u potrazi. U dramatičnom obraćanju preko društvenim mreža ukazali su… »

Vesti dana »