Povezane vesti

Specijalci ROSU maltretirali dvojicu Srba

Specijalci ROSU maltretirali dvojicu Srba

Politika 10.12.2022
ZUBIN POTOK - Predsednik opštine Zubin Potok Srđan Vulović izjavio je da su ga večeras u blizini Gazivoda zaustavili i pretresli specijalci iz jedinice ROSU, dok se sa prijateljem vozio automobilom. "Krenuo sam da obiđem okolne pravce oko Gazivoda da… »
Davor iz Zubinog Potoka: Specijalci ROSU više od sat maltretirali mene i sina VIDEO

Davor iz Zubinog Potoka: Specijalci ROSU više od sat maltretirali mene i sina VIDEO

Nova 10.12.2022
Specijalci ROSU večeras su na putu Lučka Reka-Gazivode kod mesta Ribnjak zaustavili i više od sat vremena brutalno maltretirali Davora Markovića i njegovog sina Andriju iz Zubinog Potoka. Davoru i njegovom dvadesetdvogodišnjem sinu, koji je zadobio… »
Srbin iz Z. Potoka: Rosu maltretirala mene i sina, držali nas u kanalu i udarali

Srbin iz Z. Potoka: Rosu maltretirala mene i sina, držali nas u kanalu i udarali

Dnevnik 10.12.2022
ZUBIN POTOK: Specijalci ROSU večeras su na putu Lučka Reka-Gazivode kod mesta Ribnjak zaustavili i više od sat vremena brutalno maltretirali Davora Markovića i njegovog sina Andriju iz Zubinog Potoka, rekao je stariji Marković za Kosovo onlajn… »
ROSU presreo Davora i njegovog sina: "Bacili su nas u kanal, pucali su na sela, traže Srbe po spiskovima"

ROSU presreo Davora i njegovog sina: "Bacili su nas u kanal, pucali su na sela, traže Srbe po spiskovima"

Telegraf 10.12.2022
Dok su ležali u kanalu iz oklopnih vozila ROSU specijalaca čula se duga pucnjava ka okolnim brdima. Specijalci ROSU večeras su na putu Lučka Reka-Gazivode kod mesta Ribnjak zaustavili i više od sat vremena brutalno maltretirali Davora Markovića i… »
Srbin iz Zubinog Potoka: ROSU nas je maltretirao, držali su nas u kanalu, pucali iz oklopnih vozila

Srbin iz Zubinog Potoka: ROSU nas je maltretirao, držali su nas u kanalu, pucali iz oklopnih vozila

Sputnik 10.12.2022
Specijalci ROSU večeras su na putu Lučka Reka-Gazivode kod mesta Ribnjak zaustavili i više od sat vremena brutalno maltretirali Davora Markovića i njegovog sina Andriju iz Zubinog Potoka. Davoru i njegovom dvadesetdvogodišnjem sinu, koji je zadobio… »

Vesti dana »