Povezane vesti

Pobegla glavom bez obzira jer je gej: Potresna priča katarske princeze koja nije htela da se uda za rođaka

Pobegla glavom bez obzira jer je gej: Potresna priča katarske princeze koja nije htela da se uda za rođaka

Nova 11.12.2022
Ceo svet je bio u dilemi kako će se lokalne vlasti ophoditi prema seksualnim manjinama tokom Svetskog prvenstva u Kataru, s obzirom na njihove stroge anti LGBTIQ+ zakone. Zbog pomenutih razloga jedna katarska princeza je završila u bekstvu iz zemlje… »
Nisam htela da se udam za rođaka kao moja familija! Katarska princeza pobegla iz zemlje zbog pravila - "To košta života"

Nisam htela da se udam za rođaka kao moja familija! Katarska princeza pobegla iz zemlje zbog pravila - "To košta života"

Mondo 11.12.2022
Katarska princeza odlučila je da pobegne iz zemlje zato što je privlači isti pol. Katarska princeza odlučila je da pobegne iz zemlje zato što je privlači isti pol. Katar je zemlja sa strogim zakonima kada je u pitanju LGBT populacija. Upravo zbog… »
Morala da pobegne iz zemlje zato što je gej! Potresna priča katarske princeze: Nisam htela da se udam za rođaka kao moja…

Morala da pobegne iz zemlje zato što je gej! Potresna priča katarske princeze: Nisam htela da se udam za rođaka kao moja…

Kurir 11.12.2022
Ceo svet je bio u dilemi kako će se lokalne vlasti ophoditi prema seksualnim manjinama tokom Svetskog prvenstva u Kataru, s obzirom na njihove stroge zakone. Zbog pomenutih razloga jedna katarska princeza je završila u bekstvu iz zemlje nakon što je… »

Vesti dana »