Povezane vesti

(Video) Od seoske doktorke do profesorke univerziteta: Slavica Đukić Dejanović o karijeri i susretu sa Putinom: "Jeste dobar…

(Video) Od seoske doktorke do profesorke univerziteta: Slavica Đukić Dejanović o karijeri i susretu sa Putinom: "Jeste dobar…

Blic 11.12.2022
Profesorka Slavica Đukić Dejanović naš ugledni psihijatar gošća je emisije "Balkanskom ulicom" autorke i voditeljke Vesne Dedić koja se emituje samo na Blic televiziji na MTS kanalu 115. Koliko je uspela u svojoj karijeri i koliko je ponosna na to… »
(Video): "Kada mi je sin javio da ima tumor od tada nisam ista žena" Slavica Đukić Dejanović iskreno o najvećoj intimi…

(Video): "Kada mi je sin javio da ima tumor od tada nisam ista žena" Slavica Đukić Dejanović iskreno o najvećoj intimi…

Blic 11.12.2022
Jedan od najtežih trenutaka za majku je kada joj dete javi da je bolesno, što se desilo upravo profesorki Slavici Đukić Dejanović. Ona je otvorila dušu u emisiji "Balkanskom ulicom" autorke i voditeljke Vesne Dedić, koja se emituje danas (11. 12… »
Slavica Đukić Dejanović o greškama iz prvog braka, BMW-u sa mašnicom i drugom suprugu, ali i o Putinu sa kojim je ostala…

Slavica Đukić Dejanović o greškama iz prvog braka, BMW-u sa mašnicom i drugom suprugu, ali i o Putinu sa kojim je ostala…

Blic 11.12.2022
Ko je akademski slikar prva ljubav Slavice Đukić Dejanović, koje greške je pravila u prvom braku, na šta je potrošila najveći novac, kako je preko jednog BMW sa mašnicom u njen život ušao drugi suprug, šta joj je rekao Putin kada su ostali… »
(Video) "Tada, gotovo, kao da sam bila mrtva": Sindi o najbolnijim trenucima kada su joj oduzeli ćerku, emisija "Na terapiji…

(Video) "Tada, gotovo, kao da sam bila mrtva": Sindi o najbolnijim trenucima kada su joj oduzeli ćerku, emisija "Na terapiji…

Blic 10.12.2022
Ivana Stamenković Sindi godinama se borila za starateljstvo nad ćerkom koje je na kraju pripalo njenom bivšem suprugu. O toj teškoj borbi i trenucima kroz koje je prolazila govorila je iskreno u emisiji "Na terapiji sa Slavicom Đukić Dejanović"… »

Vesti dana »