Povezane vesti
Beograđanin uhapšen zbog stravičnog nasilja u porodici: Posle svađe pretukao suprugu, sina i taštu
Telegraf 11.12.2022
Osumnjičenom je odredjeno policijsko zadržavanje do 48 sati, i pisana prijava za nasilnicko ponašanje. Policijski službenici Policijske stanice Surčin, u saradnji sa Trećim Osnovnim Javnim Tužilaštvom u Beogradu uhapsili su u Dobanovcima, S.B… »
Određeno zadržavanje osumnjičenom za nasilje nad suprugom, tastom i sinom
Dnevnik 11.12.2022
BEOGRAD: Treće osnovno javno tužilaštvo u Beogradu odredilo je danas zadržavanje B.S. (72) zbog sumnje da je u alkoholisanom stanju naneo povrede supruzi, tastu i sinu. B.S. se sumnjiči za krivično deli nasilje u porodici, navodi se u saopštenju… »
Vesti dana »

Večeras protest zbog puštanja iz pritvora okrivljenih za prebijanje studenata kada je jednoj studentkinji polomljena vilica
NoviSad.com pre 2 satajoš 25 povezanih

Policajac koji je uhapsio napadača na Beogradski sindikat suspendovan na inicijativu novog načelnika novosadske policije
Nedeljnik pre 4 satijoš 16 povezanih

Usvojena inicijativa gradonačelnika o spomeniku žrtvama nadstrešnice, opozicija napustila sednicu
Beta pre 5 satijoš 15 povezanih

Rektor Đokić na protestu ispred Pravnog fakulteta: „Napad nas neće sprečiti da ostanemo jedinstveni“
Nedeljnik pre 58 minutajoš 63 povezane