Povezane vesti

Moj posao je da podignem ekipu: Obradović podvukao da je Asvel favorit protiv Partizana!

Moj posao je da podignem ekipu: Obradović podvukao da je Asvel favorit protiv Partizana!

Hot sport 12.12.2022
Crno-bele ubrzo očekuje nov izazov. Košarkaši Partizana sastaće se sa ekipom Asvela u 13. kolu Evrolige, a taj duel, na programu je već u utorak od 20 časova. Crno-beli su sinoć poraženi od Cedevita Olimpije u Ljubljani, a vremena za odmor nema… »
Partizanu posle poraza stigao savet iz Hrvatske: Javio se Draženov brat - "Da sam ja Željko..."

Partizanu posle poraza stigao savet iz Hrvatske: Javio se Draženov brat - "Da sam ja Željko..."

Mondo 12.12.2022
Umesto rada u teretani i u sali, Aco Petrović bi pokušao da "opusti" atmosferu u ekipi Partizana. To savetuje i Željku Obradoviću. Umesto rada u teretani i u sali, Aco Petrović bi pokušao da "opusti" atmosferu u ekipi Partizana. To savetuje i… »
Obradović: Posao mi je da probam da dignem ekipu

Obradović: Posao mi je da probam da dignem ekipu

Sport klub 12.12.2022
U 13. kolu Evrolige, košarkaši Partizana će u utorak od 20 časova igrati protiv Asvela u Vilerbanu, uz direktni prenos na Sport klubu 2. Jutro posle poraza u Ljubljani, crno-beli su iz prestonice Slovenije imali čarter let za Lion, u čijem će… »
"To me mnogo boli!" Željko Obradović najavio promene posle novog poraza Partizana

"To me mnogo boli!" Željko Obradović najavio promene posle novog poraza Partizana

Večernje novosti 11.12.2022
KK PARTIZAN je izgubio još jednu utakmicu, pa njegov trener Željko Obradović najavljuje promene. FOTO: M. Vukadinović Podsetimo, Partizan i Crvena zvezda odigrali su dramatičnu utakmicu 12. kola Evrolige, crno-beli su tada izgubili zbog pogotka… »
„Vreme će pokazati kako ćemo rešiti probleme“: Obradović najavio promene posle novog poraza

„Vreme će pokazati kako ćemo rešiti probleme“: Obradović najavio promene posle novog poraza

Danas 11.12.2022
Trener košarkaša Partizana svestan da nešto ozbiljno ne valja kada se izgubi šest od sedam poslednjih mečeva. Pogotovo što su crno-beli prečesto padali u neizvesnim završnicama. Protiv Baskonije, Olimpije Milano, Valensije, Crvene zvezde… Sada i… »

Vesti dana »