Povezane vesti

Višnja Aranđelović: Na sednici REM sam rekla da me je stid ako donesemo odluku da ćemo stupiti u štrajk

Višnja Aranđelović: Na sednici REM sam rekla da me je stid ako donesemo odluku da ćemo stupiti u štrajk

Danas 12.12.2022
Članica Saveta Regulatornog tela za emelktronske medije (REM) Višnja Aranđelović izjavila je u nedelju da je glasala protiv odluke da REM stupi u štrajk zbog „pritisaka opozicionih stranaka i nevladinih organizacija“ i istakla da je na sednici… »
Utisak nedelje o REM-u: „To je jedna neprofesionalna, poluamaterska organizacija koja se bavi propagandom“

Utisak nedelje o REM-u: „To je jedna neprofesionalna, poluamaterska organizacija koja se bavi propagandom“

Danas 12.12.2022
Da li REM shodno zakonu donosi odluke, može li da štrajkuje ili ne, da li se to regulatorno telo bavi jeftinom propagandom i ima li ikakve šanse da televizije N1 i Nova S dobiju nacionalne frekvencije bila su pitanja večerašnje emisije “Utisak… »
Članica Saveta REM: Glasala sam protiv štrajka, stid me je te odluke

Članica Saveta REM: Glasala sam protiv štrajka, stid me je te odluke

Danas 11.12.2022
Član Saveta REM-a Višnja Aranđelović rekla je u Utisku nedelje da je glasala protiv odluke da to regulatorno telo stupi u štrajk zbog, kako je navedeno u obrazloženju, pritisaka opozicionih stranaka i nevladinih organizacija. Inače televizije N1 i… »

Vesti dana »