Povezane vesti

Brazil pred važnom odlukom: Njih dvojica imaju najviše šanse da sednu na klupu „karioka“!

Brazil pred važnom odlukom: Njih dvojica imaju najviše šanse da sednu na klupu „karioka“!

Hot sport 12.12.2022
Ovo će biti od presudnog značaja za ambicije najveće fudbalske sile na svetu Kada govorite o fudbalu i Brazilu zapravo govorite o dve totalno nerazdvojive stvari u svakom smislu. Taj sport je postao simbol jednog naroda kome brzo zavukao pod kožu… »
Bombaso - Ne Gvardiola, Brazilce preuzima Karlo Anćeloti?!

Bombaso - Ne Gvardiola, Brazilce preuzima Karlo Anćeloti?!

Sportske.net 12.12.2022
Fudbalski savez Brazila želi da testira Real Madrid i Karla Anćelotija kojeg vide kao rešenje na poziciji selektora posle rastanka sa Titeom. Nadale su se "karioke" da će podići "boginju" posle fenomenalnih igara u grupnoj fazi Svetskog prvenstva… »
Najveći trener svih vremena preuzima Brazil? Imaju najveće zvezde na svetu, a nemaju tim - zato zovu legendu!

Najveći trener svih vremena preuzima Brazil? Imaju najveće zvezde na svetu, a nemaju tim - zato zovu legendu!

Mondo 12.12.2022
Čelnici Fudbalskog saveza Brazila označili su čuvenog Pepa Gvardiola kao prvu metu za novog selektora! Čelnici Fudbalskog saveza Brazila označili su čuvenog Pepa Gvardiola kao prvu metu za novog selektora! Posle još jednog neuspeha na Svetskom… »
Nejmar poslao poruku bivšem selektoru Brazila: ‘Bio si dosadan i govorio si loše o meni! Sudbina je smešna!’ (foto)

Nejmar poslao poruku bivšem selektoru Brazila: ‘Bio si dosadan i govorio si loše o meni! Sudbina je smešna!’ (foto)

Hot sport 12.12.2022
Brazilski as je biranim rečima govorio o Titeu! Sportska javnost je dugo najavljivala ‘kaznenu ekspediciju’ Karioka koja stiže do šeste titule svetskog šampiona, ali Brazil je ponovo razočarao nastupom na Mundijalu. Atraktivnom igrom u grupnoj… »
Poruka Nejmara bivšem selektoru: Mislio sam da si dosadan, čak si i loše govorio o meni

Poruka Nejmara bivšem selektoru: Mislio sam da si dosadan, čak si i loše govorio o meni

Nova 12.12.2022
Emotivna poruka. Brazil je doživeo još jedno bolno razočarenje na Mundijalima pošto je u Kataru eliminisan u četvrtfinalu od Hrvatske posle izvođenja penala. To je bio i kraj za selektora Titea koji je posle dva neuspeha na Svetskim prvenstvima… »
Nervirao si me, govorio si loše o meni Nejmar se ovako oprostio od selektora Brazila

Nervirao si me, govorio si loše o meni Nejmar se ovako oprostio od selektora Brazila

Alo 12.12.2022
Tite je napustio klupu Brazila, a sada već bivši selektor dobio je poruku od Nejmara. - Pre nego što smo se lično upoznali, igrali smo jedan protiv drugog mnogo puta i mogu da ti priznam nešto? Baš si me nervirao! Uvek si stavljao ceo tim da me… »

Vesti dana »