Povezane vesti

Ronaldo otkrio svoju želju za selektora Brazila: „To je trebao da bude Gvardiola, ali…“

Ronaldo otkrio svoju želju za selektora Brazila: „To je trebao da bude Gvardiola, ali…“

Hot sport 12.12.2022
Bio je kandidat. Nekadašnji proslavljeni brazilski fudbaler Ronaldo, nakon završetka Svetskog prvenstva za njegovu selekciju, pričao je o promenama koje se očekuju. Poznato je da je Tite podneo ostavku na mesto selektora, a Ronaldo ističe, da je… »
Ronaldo: Pričao sam sa Gvardiolom o preuzimanju Brazila

Ronaldo: Pričao sam sa Gvardiolom o preuzimanju Brazila

Sport klub 12.12.2022
Bivši brazilski fudbalski reprezentativac Ronaldo priznao je da je menadžer Mančester Sitija Pep Gvardiola bio zainteresovan da preuzme ekipu Brazila, ali da na kraju nisu postigli dogovor. Brazil je ostao bez selektora, pošto je Tite podneo ostavku… »
Ronaldo potvrdio glasine: Pričali smo sa Gvardiolom, ali je on izabrao Siti

Ronaldo potvrdio glasine: Pričali smo sa Gvardiolom, ali je on izabrao Siti

Euronews 12.12.2022
Bivši brazilski fudbalski reprezentativac Ronaldo priznao je da je menadžer Mančester sitija Pep Gvardiola bio zainteresovan da preuzme selekciju Brazila. Brazil je ostao bez selektora, pošto je Titeu istekao ugovor posle eliminacije u četvrtfinalu… »
Odjavio ih JE Pep Gvardiola doneo veliku odluku, ovo niko nije očekivao

Odjavio ih JE Pep Gvardiola doneo veliku odluku, ovo niko nije očekivao

Alo 12.12.2022
Bivši brazilski fudbalski reprezentativac Ronaldo priznao je da je menadžer Mančester sitija Pep Gvardiola bio zainteresovan da preuzme selekciju Brazila. Brazil je ostao bez selektora, pošto je Tite podneo ostavku posle eliminacije u četvrtfinalu… »
Nejmar se oprostio od Titea: „Govorio si loše o meni, sudbina je smešna“

Nejmar se oprostio od Titea: „Govorio si loše o meni, sudbina je smešna“

Sputnik 12.12.2022
Brazilski reprezentativac Nejmar poslao je poruku bivšem selektoru „Karioka“ Titeu, koji je podneo ostavku posle eliminacije u četvrtfinalu Svetskog prvenstva u Kataru od strane Hrvatske. Tite je preuzeo selekciju Brazila 2016. godine, a na dva… »

Vesti dana »