Povezane vesti
Manje saobraćajki i povređenih, više poginulih u saobraćaju
RTV 12.12.2022
BEOGRAD - U Srbiji je ove godine značajno manje saobraćajnih nezgoda i povređenih lica a znatno više smrtno stradalih u njima, rekao je danas za Tanjug pomoćnik direktora Agencije za bezbednost saobraćaja Mirko Koković. Do sada je broj smrtno stradalih u… »
Crna statistika sa srpskih puteva: Manje saobraćajki i povređenih, više nastradalih
Telegraf 12.12.2022
Do sada je broj smrtno stradalih u saobraćaju ove godine dostigao 518 osoba. U Srbiji je ove godine značajno manje saobraćajnih nezgoda i povređenih lica a znatno više smrtno stradalih u njima, rekao je danas za Tanjug pomoćnik direktora Agencije za… »
Vesti dana »
22 godine od Martovskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji
Jugmedia pre 44 minutajoš 58 povezanih
Posete ministra, pretnje i studentski skupovi: Kako protiče kampanja pred lokalne izbore?
Danas pre 15 minutajoš 5 povezanih
Računi za struju najviše oštetili građane: Prava potrošača uglavnom samo na papiru, a najčešće ih krše komunalna preduzeća
Danas pre 5 satijoš 2 povezane
Prekid saradnje Srbije sa Evrodžastom: „Od 200 aktivnih predmeta ima i onih od kojih ova vlast naročito strepi“
Danas pre 2 satajoš 1 povezana
Nova najava RHMZ: Vreme u Srbiji se ponovo menja, na planinama danas sneg
Euronews pre 59 minutajoš 25 povezanih


