Povezane vesti

"Kreni-promeni" predstavio bilborde u okviru kampanje "Istina o zagađenju - imam pravo da dišem"

"Kreni-promeni" predstavio bilborde u okviru kampanje "Istina o zagađenju - imam pravo da dišem"

RTS 12.12.2022
Pokret "Kreni-promeni" je nakon Niša i u Beogradu predstavio bilborde sa "kju-ar" kodom u okviru kampanje "Istina o zagađenju - imam pravo da dišem". Izvršna direktorka inicijative "Kreni-promeni" Marina Pavlić rekla je da će u Beogradu na šest… »
„Istina o zagađenju – imam pravo da dišem“: Predstavljen bilbord sa QR kodom

„Istina o zagađenju – imam pravo da dišem“: Predstavljen bilbord sa QR kodom

N1 Info 12.12.2022
Inicijativa "Kreni-promeni" je predstavila jedan od bilborda sa QR kodom koji će biti postavljeni u 25 gradova Srbije u okviru kampanje "Istina o zagađenju - imam pravo da dišem". Izvršna direktorka inicijative „Kreni-promeni“ Marina Pavlić je na… »
Istina o zagađenju

Istina o zagađenju

Insajder 12.12.2022
Inicijativa "Kreni-promeni" danas je predstavila jedan od bilborda sa QR kodom koji će biti postavjeni u 25 gradova Srbije u okviru kampanje "Istina o zagađenju - imam pravo da dišem". Izvršna direktorka inicijative "Kreni-promeni", Marina Pavlić, je… »
U 25 gradova uskoro bilbordi sa QR kodom koji ilustruju posledice trenutnog zagađenja vazduha

U 25 gradova uskoro bilbordi sa QR kodom koji ilustruju posledice trenutnog zagađenja vazduha

Radio 021 12.12.2022
Pokret "Kreni-Promeni" najavio je da će danas u Beogradu početi kampanju obaveštavanja građana, preko bilborda, o trenutnom stepenu zagađenja vazduha i njegovom uticaju na zdravlje. Kako je saopšteno iz tog pokreta, u okviru kampanje "Istina o… »

Vesti dana »