Povezane vesti

Vučić zahvalio Siriji na principijelnoj podršci očuvanju suvereniteta Srbije

Vučić zahvalio Siriji na principijelnoj podršci očuvanju suvereniteta Srbije

Euronews 12.12.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primio je danas akreditivna pisma novoimenovanog ambasadora Sirije Basema Džamana Age i poželeo mu srdačnu dobrodošlicu i uspešan rad. Predsednik Vučić i ambasador Aga su konstatovali da su veze dveju zemalja… »
Vučić: Upoznao sam kardinala Palju sa aktuelnom situacijom na KiM

Vučić: Upoznao sam kardinala Palju sa aktuelnom situacijom na KiM

RTS 12.12.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primio je kardinala Vićenca Palju i istakao da je počastvovan prilikom da ga u Beogradu upozna i ugosti. Vučić je na Instagram profilu "buducnostsrbijeav" naveo da je Palju obavestio o aktuelnoj situaciji na Kosovu… »
Vučić ugostio kardinala Vićenca Palju: "Zahvalan sam na dubokom razumevanju za probleme Srba na KiM"

Vučić ugostio kardinala Vićenca Palju: "Zahvalan sam na dubokom razumevanju za probleme Srba na KiM"

Telegraf 12.12.2022
Predsednik se zahvalio Palji na razumevanju za probleme Srba na KiM. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primio je danas kardinala Vićenca Palju i istakao da je počastvovan prilikom da ga u Beogradu upozna i ugosti. Vučić je na instagram profilu… »
Vučić: Srdačna dobrodošlica novomenovanim ambasadorima; Ganđemi: Sveta stolica neće menjati stav o nezavisnosti Kosova i…

Vučić: Srdačna dobrodošlica novomenovanim ambasadorima; Ganđemi: Sveta stolica neće menjati stav o nezavisnosti Kosova i…

RTV 12.12.2022
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primio je danas akreditivna pisma novoimenovanog apostolskog nuncija Svete Stolice u Srbiji, nadbiskupa Santa Ganđemija, koji mu je preneo pozdrave pape Franje. Nadbiskup Ganđemi je preneo uveravanja Svete… »
Vučić primio akreditive novoimenovanih ambasadora Svete stolice, Sirije i Grčke

Vučić primio akreditive novoimenovanih ambasadora Svete stolice, Sirije i Grčke

RTS 12.12.2022
Predsednik Aleksandar Vučić primio je akreditivna pisma novoimenovanih ambasadora apostolskog nuncija Svete stolice nadbiskupa Santa Ganđemija, ambasadora Sirijske Arapske Republike Basema Džamana Age i ambasadorke Republike Grčke Marije Levadi… »
Ganđemi: Sveta stolica neće menjati stav o nezavisnosti Kosova

Ganđemi: Sveta stolica neće menjati stav o nezavisnosti Kosova

Euronews 12.12.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primio je akreditivna pisma novoimenovanog apostolskog nuncija Svete Stolice u Srbiji, nadbiskupa Santa Ganđemija, koji mu je preneo pozdrave pape Franje. Nadbiskup Ganđemi je preneo uveravanja Svete Stolice da neće… »
Vučić primio akreditivna pisma novog ambasadora Sirije: Zahvalio na podršci očuvanju suvereniteta Srbije

Vučić primio akreditivna pisma novog ambasadora Sirije: Zahvalio na podršci očuvanju suvereniteta Srbije

Telegraf 12.12.2022
Predsednik Vučić i ambasador Aga su konstatovali da su veze dveju zemalja zasnovane na prijateljstvu koje datira iz vremena SFRJ. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primio je danas akreditivna pisma novoimenovanog ambasadora Sirije Basema Džamana Age… »

Vesti dana »