Povezane vesti

Kikina majka aktivirala ćerkin telefon i iznela nove šok tvrdnje: „Sad niko ne može da me ubedi u to“

Kikina majka aktivirala ćerkin telefon i iznela nove šok tvrdnje: „Sad niko ne može da me ubedi u to“

Nova 12.12.2022
Nataša istražila ćerkin mobilni telefon. Telefon influenserke i jutjuberke Kike Đukić, čija je smrt nastupila 8. decembra 2021. godine, konačno je vraćen njenoj porodici. Kristinina majka Nataša Đukić danas je objavila na Instagramu sliku… »
Majci pokojne Kike policija vratila telefon! "Neko je hteo da provali šifru", evo kad je bio aktivan poslednji put!

Majci pokojne Kike policija vratila telefon! "Neko je hteo da provali šifru", evo kad je bio aktivan poslednji put!

Mondo 12.12.2022
Majci pokojne jutjuberke Kristine Kike Đukić je policija nakon istrage vratila ćerkin telefon, ali je on blokiran zbog ukucavanja pogrešne šifre više puta. Majci pokojne jutjuberke Kristine Kike Đukić je policija nakon istrage vratila ćerkin… »
"Upravo mi je vraćen njen telefon, ali je blokiran": Oglasila se majka Kike Đukić, otkrila nove detalje

"Upravo mi je vraćen njen telefon, ali je blokiran": Oglasila se majka Kike Đukić, otkrila nove detalje

Blic 12.12.2022
Jutjuberka Kristina Kika Đukić 8. decembra prošle godine pronađena je mrtva u iznajmljenom stanu u Begradu. Policija je tokom istrage zaplenila i njen telefon koji je sada vraćen njenoj maci Nataši Đukić. Kikina majka oglasila se ovim povodom i na… »
Majci vraćen telefon pokojne Kike! Evo kad je poslednji put bio aktivan i uključen!

Majci vraćen telefon pokojne Kike! Evo kad je poslednji put bio aktivan i uključen!

Kurir 12.12.2022
Nataši Đurkić, majci pokojne jutjuberke Kristine Kike Đukić, koja je pronađena mrtva 8. decembra prošle godine, policija je vratila telefon koji je bio zaplenjen zbog istrage. Nataša je u nekoliko navrata govorila da tužilaštvo i dalje… »

Vesti dana »