Povezane vesti

Okršaj čede i zavetnice u jutarnjem: Rekli ste da Kurti donosi prosperitet! A što ti nisi na barikadama nego se šminkaš…

Okršaj čede i zavetnice u jutarnjem: Rekli ste da Kurti donosi prosperitet! A što ti nisi na barikadama nego se šminkaš…

Kurir 13.12.2022
Milica Đurđević Stamenkovski i Čedomir Jovanović žestoko su se posvađali tokom gostovanja u jutarnjem programu nakon što je lider LDP podsetio kako je srpska opozicija molila ruskog predsednika Vladimira Putina za pomoć! Jovanović se prethodno… »
"Ajde bre, ženo, ostavi me na miru": Žestoka svađa Milice Zavetnice i Čede Jovanovića u programu uživo: Pominjali Kosovo…

"Ajde bre, ženo, ostavi me na miru": Žestoka svađa Milice Zavetnice i Čede Jovanovića u programu uživo: Pominjali Kosovo…

Blic 13.12.2022
Burno TV gostovanje u kome glavni "igrači", predsednica stranke "Zavetnici" Milica Đurđević Stamenkovski i lider LDP Čedomir, nisu mogli da se slože gotovo ni oko čega, a žestoka svađa među njima planula je već u prvim minutima na K1… »
"'Ajde bre ženo ostavi me na miru!" Čeda i Zavetnica se posvađali, čak je i Jovana morala da reaguje! Evo šta je uradila

"'Ajde bre ženo ostavi me na miru!" Čeda i Zavetnica se posvađali, čak je i Jovana morala da reaguje! Evo šta je uradila

Mondo 13.12.2022
Još jedan duel pred TV kamerama koji će ostati upamćen. Još jedan duel pred TV kamerama koji će ostati upamćen. Jovana Joksimović je u ponedeljak ugostila predsednicu stranke "Zavetnici" Milicu Đurđević Stamenkovski i lidera LDP Čedomira… »

Vesti dana »