Povezane vesti

Abazović tvrdi da bivši policijski funkcioner i biznismen žele da ga likvidiraju

Abazović tvrdi da bivši policijski funkcioner i biznismen žele da ga likvidiraju

N1 Info 13.12.2022
Premijer Dritan Abazović optužio je bivšeg visokog policijskog funkcionera Zorana Lazovića i biznismena Ranka Ubovića da žele njegovu likvidaciju. Abazović je kazao da oni ne žele novac jer im ne trebaju pare. Lazović, Ubović i kompanija Bemax… »
Abazović tvrdi da hoće da ga likvidiraju

Abazović tvrdi da hoće da ga likvidiraju

Novi magazin 13.12.2022
Premijer Dritan Abazović optužio je bivšeg visokog policijskog funkcionera Zorana Lazovića i biznismena Ranka Ubovića da žele njegovu likvidaciju. Abazović je kazao da oni ne žele novac jer im ne trebaju pare. Lazović, Ubović i kompanija Bemax… »
Abazović tvrdi da hoće da ga likvidiraju

Abazović tvrdi da hoće da ga likvidiraju

Danas 13.12.2022
Premijer Dritan Abazović optužio je bivšeg visokog policijskog funkcionera Zorana Lazovića i biznismena Ranka Ubovića da žele njegovu likvidaciju. Abazović je kazao da oni ne žele novac jer im ne trebaju pare. Lazović, Ubović i kompanija Bemax… »
Abazović: Lazović i Ubović hoće da me likvidiraju

Abazović: Lazović i Ubović hoće da me likvidiraju

Politika 13.12.2022
PODGORICA - Premijer crnogorske vlade u tehničkom mandatu Dritan Abazović optužio je danas bivšeg visokog policijskog funkcionera Zorana Lazovića i biznismena Ranka Ubovića da žele njegovu likvidaciju. On je to rekao novinarima, komentarišući… »
“Lazović i Ubović žele moju likvidaciju”

“Lazović i Ubović žele moju likvidaciju”

Vesti online 13.12.2022
Premijer crnogorske vlade u tehničkom mandatu Dritan Abazović optužio je danas bivšeg visokog policijskog funkcionera Zorana Lazovića i biznismena Ranka Ubovića da žele njegovu likvidaciju. On je to rekao novinarima, komentarišući navode da… »

Vesti dana »