Povezane vesti
JEZIVO „Topalka treba naciljati kao vepra s leđa“: Karleuša poziva na ubistvo kolege
Nova 13.12.2022
Jelena Karleuša je pre nešto manje od mesec dana žestoko napala i izvređala svog kolegu Milana Topalovića Topalka, koji je na Instagramu postavio svoju fotografiju iz lova s puškom u ruci. Sada je sramno izjavila da ga treba "upucati s leđa kao… »
"Trebalo bi da ga strefi nešto s leđa u lovu, kao vepra" - Karleuša izprozivala kolegu, pa mu pokazala srednji prst!
Mondo 13.12.2022
Taman kada su svi pomislili da su se strasti smirile, Jelena Karleuša je još jednom žestoko potkačila kolegu Milana Topalovića Topalka. Taman kada su svi pomislili da su se strasti smirile, Jelena Karleuša je još jednom žestoko potkačila kolegu… »
"Topalka bi trebalo u lovu nešto da strefi s leđa, ko vepra" Karleuša opet urnisala kolegu: Ove reči će zapamtiti! Evo…
Kurir 13.12.2022
Jelena Karleuša je pre nešto manje od mesec dana žestoko napala i izvređala svog kolegu Milana Topalovića Topalka, koji je na Instagramu postavio svoju fotografiju iz lova s puškom u ruci. Iako je delovalo da se sukob između njih malo smirio… »
Vesti dana »

Ko se boji voza još: Obustavljen saobraćaj pred protest u Beogradu
Vreme pre 36 minutajoš 12 povezanih

Putin za primirje uz uslove, Zelenski odgovor nazvao manipulativnim
BBC News pre 43 minutajoš 11 povezanih

Psg: Neodgovorne diskusije naših članova nisu naši stavovi, izvinjavamo se građanima
Telegraf pre 8 satijoš 7 povezanih

Delegacije Rusije, Kine i Irana u Pekingu razgovaraju o nuklearnom programu Teherana
RTV pre 19 minutajoš 1 povezana

Usvojen Nacrt ustava Republike Srpske, predviđeno pravo na samoopredeljenje
Sputnik pre 18 minutajoš 4 povezane