Povezane vesti

SBB: Danas otključavamo kanale i Video klub svim korisnicima, HBO Premium od 19. decembra

SBB: Danas otključavamo kanale i Video klub svim korisnicima, HBO Premium od 19. decembra

Nova 13.12.2022
U okviru novogodišnje promocije od 19. decembra biće dostupan i HBO Premium paket! SBB kompanija danas je tradicionalno otključala dodatne kanale i Video klub svim svojim korisnicima. HBO Premium paket SBB korisnici mogu da aktiviraju putem MojSBB… »
SBB: Danas otključavamo kanale i Video klub svim korisnicima,HBO Premium od 19. decembra

SBB: Danas otključavamo kanale i Video klub svim korisnicima,HBO Premium od 19. decembra

Nedeljnik 13.12.2022
SBB kompanija danas je tradicionalno otključala dodatne kanale i Video klub svim svojim korisnicima, a u okviru novogodišnje promocije od 19. decembra biće dostupan i HBO Premium paket! HBO Premium paket SBB korisnici mogu da aktiviraju putem MojSBB… »
SBB i ove godine za praznike otključava sve kanale, Video klub i HBO

SBB i ove godine za praznike otključava sve kanale, Video klub i HBO

Danas 13.12.2022
SBB kompanija danas je tradicionalno otključala dodatne kanale i Video klub svim svojim korisnicima, a u okviru novogodišnje promocije od 19. decembra biće dostupan i HBO Premium paket! HBO Premium paket SBB korisnici mogu da aktiviraju putem MojSBB… »
SBB otključao kanale i Video klub, HBO Premium od 19. decembra

SBB otključao kanale i Video klub, HBO Premium od 19. decembra

N1 Info 13.12.2022
SBB kompanija je otključala dodatne kanale i Video klub svim svojim korisnicima, a u okviru novogodišnje promocije od 19. decembra biće dostupan i HBO Premium paket, saopšteno je iz SBB-a. Kako se navodi, HBO Premium paket SBB korisnici mogu da… »

Vesti dana »