Povezane vesti

Pijani otac napao sina zbog igrica pa uhapšen: Zapretio da će mu baciti tablet kroz prozor, tinedjžer ga prijavio policiji

Pijani otac napao sina zbog igrica pa uhapšen: Zapretio da će mu baciti tablet kroz prozor, tinedjžer ga prijavio policiji

Kurir 13.12.2022
Pijani otac pretio da će baciti tablet kroz prozor jer mu se sin previše igrao i završio u pritvoru, piše Danica.hr. - Tog popodneva sam ga zamolio da uči, a kada sam došao kući video sam da igra igrice, pa sam zato tako reagovao. Moj sin je… »
Hrvat pijan maltretirao sina: Pretio da će tablet da baci kroz prozor, priznao krivicu pa se branio: "Po tri sata bude u…

Hrvat pijan maltretirao sina: Pretio da će tablet da baci kroz prozor, priznao krivicu pa se branio: "Po tri sata bude u…

Blic 13.12.2022
Otac (59) je uhapšen, nakon što je maloletnom sinu (16) prigovorio da je stalno na igricama te zapretio da će mu baciti tablet kroz prozor. Prema presudi, "počinio je psihičko nasilje u pordoici nad maloletnim sinom na način da je u alkoholisanom… »
Grdio sina zato što igra igrice, završio na sudu: Neverovatan slučaj u komšiluku - "Zamolio sam ga da uči, pa sam tako…

Grdio sina zato što igra igrice, završio na sudu: Neverovatan slučaj u komšiluku - "Zamolio sam ga da uči, pa sam tako…

Večernje novosti 13.12.2022
OTAC iz Zagreba uhapšen je nakon što je svog 16-godišnjeg sina grdio zato što stalno igra igrice i zapretio da će mu baciti tablet kroz prozor. Foto: Profimedia/Ilustracija U presudi se navodi da je "počinio psihičko nasilje u porodici nad… »

Vesti dana »