Povezane vesti

Srpska policija baca na pod, zavrće ruku i hapsi jednog od glavnih tužilaca: Da li je ovo moguće i zašto najverovatnije…

Srpska policija baca na pod, zavrće ruku i hapsi jednog od glavnih tužilaca: Da li je ovo moguće i zašto najverovatnije…

Nova 14.12.2022
Hapšenje specijalnog tužioca Crne Gore, Saša Čađenovića, zbog sumnje da je sarađivao sa ozloglašenim kriminalnim klanom iz Kotora, šokiralo je javnost u regionu. Ne dešava se često da se lisice stavljaju službenicima na tako visokim… »
Da li je on spona između Čađenovića i klana Belivuk: Tužilac kavčaninu odbio da odredi pritvor, zbog njega se posvađali…

Da li je on spona između Čađenovića i klana Belivuk: Tužilac kavčaninu odbio da odredi pritvor, zbog njega se posvađali…

Nova 14.12.2022
Hapšenje specijalnog tužioca Crne Gore, Saše Čađenovića, podiglo je veliku prašinu u regionu, a on se sumnjiči da je bio deo kavačkog klana, koji predvodi Radoje Zvicer. Iako nije utvrđena direktna veza između Čađenovića i ispostave… »
Strahuje se od bekstva Tužilac Saša Čađenović ostaje u pritvoru, odbijena žalba njegovog advokata!

Strahuje se od bekstva Tužilac Saša Čađenović ostaje u pritvoru, odbijena žalba njegovog advokata!

Alo 14.12.2022
Vanraspravno veće Višeg suda u Podgorici odbilo je kao neosnovanu žalbu odbrane Saše Čađenovića na određivanje pritvora tom uhapšenom specijalnom tužiocu, rekla je "Vijestima" portparolka suda Aida Muzurović. Čađenoviću je pritvor ranije… »
Saša Čađenović ostaje u pritvoru

Saša Čađenović ostaje u pritvoru

Telegraf 14.12.2022
Čađenoviću je pritvor ranije određen zbog opasnosti od bekstva i opasnosti da utiče na svedoke. Vanraspravno veće Višeg suda u Podgorici odbilo je kao neosnovanu žalbu odbrane Saše Čađenovića na određivanje pritvora tom uhapšenom specijalnom… »
Majka Belivukove žrtve nakon hapšenja Čađenovića: „Znala sam da se krije nešto iza, ne može jedan tužilac da plače…

Majka Belivukove žrtve nakon hapšenja Čađenovića: „Znala sam da se krije nešto iza, ne može jedan tužilac da plače…

Nova 14.12.2022
Sabaheta Hodžić, majka Damira Hodžića, za koga se sumnja da je žrtva klana Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, u više navrata govorila je o propustima u istrazi smrti njenog sina. Hodžićeva je govorila i o nedavno uhapšenom specijalnom tužiocu… »
"Završio sam dulu da ga ne uhapse": Specijalni tužilac Crne Gore osumnjičen da je sarađivao sa kavačkim klanom, a evo…

"Završio sam dulu da ga ne uhapse": Specijalni tužilac Crne Gore osumnjičen da je sarađivao sa kavačkim klanom, a evo…

Blic 13.12.2022
Crnogorski specijalni tužilac, Saša Čađenović, uhapšen je zbog sumnje da je od 2020. godine postao član kavačkog klana na čijem vrhu se nalazi Radoje Zvicer, kao i da je izvršio četiri puta zlopotrebio službeni položaj, među kojima je i… »

Vesti dana »