Povezane vesti

Dvostruki aršini međunarodnog prava: Kakav odnos Srbija treba da ima prema nekim narednim sporazumima koje potpisuje sa…

Dvostruki aršini međunarodnog prava: Kakav odnos Srbija treba da ima prema nekim narednim sporazumima koje potpisuje sa…

Kurir 14.12.2022
Situacija u južnoj srpskoj pokrajini se ne stišava. Na severu Kosova i Metohije noć je protekla mirno, ali je situacija i dalje napeta. Iako je hladno, građani severnog dela KiM i dalje su na barikadama i ne odustaju od svojih zahteva. Sever Kosmeta… »
Dačić: Eskobarova izjava nije dobra

Dačić: Eskobarova izjava nije dobra

Vesti online 14.12.2022
Ministar spoljnih poslova Ivica Dačić izjavio je da ne zna zašto bi neko bio protiv onoga što piše u Rezoluciji 1244 i istakao da naročito nije dobro da neko govori o tome koje rezolucije UN mogu i treba da se primenjuju, a koje ne jer se onda, kako… »
Kosovo i Srbija: Putevi na severu i dalje blokirani, SAD protiv povratka srpskih snaga, Beograd pita koji dokument želite da…

Kosovo i Srbija: Putevi na severu i dalje blokirani, SAD protiv povratka srpskih snaga, Beograd pita koji dokument želite da…

Danas 14.12.2022
Dok već peti dan traju blokade puteva na severu Kosova, pretežno nastanjenim srpskim stanovništvom, Amerika je poslala jasnu poruku Beogradu da neće dozvoliti povratak bilo kakvih srpskih snaga na teritoriju Kosova. Srbi sa severa Kosova organizovali… »
Eskobar: SAD se kategorički protive povratku srpskih snaga na sever KiM

Eskobar: SAD se kategorički protive povratku srpskih snaga na sever KiM

Dnevnik 14.12.2022
PRIŠTINA: Specijalni predstavnik SAD za Zapadni Balkan Gabrijel Eskobar rekao je da se SAD kategorički protive povratku srpskih snaga na sever Kosova i Metohije. ''Mi to kategorički odbacujemo. Mi to uopšte ne podržavamo“, rekao je Eskobar u… »
Eskobar: SAD kategorički odbacuju povratak srpskih snaga na sever KiM

Eskobar: SAD kategorički odbacuju povratak srpskih snaga na sever KiM

Nova 14.12.2022
Specijalni predstavnik SAD za Zapadni Balkan Gabrijel Eskobar rekao je da se SAD kategorički protive povratku srpskih snaga na sever Kosova i Metohije. „Mi to kategorički odbacujemo. Mi to uopšte ne podržavamo“, rekao je Eskobar u intervjuu za… »
Eskobar: SAD kategorički protiv povratka srpske vojske na Kosovo

Eskobar: SAD kategorički protiv povratka srpske vojske na Kosovo

Radio 021 14.12.2022
SAD se kategorički protive mogućnosti povratka srpskih snaga na teritoriju Kosova, izjavio je zamenik pomoćnika sekretara u Birou za evropska i evroazijska pitanja Stejt departmenta Gabrijel Eskobar. Eskobar je to rekao u intervjuu za Radio slobodna… »
Svetli krst na barikadi slobode: Pogledajte kako se naš narod bori protiv terora Prištine i hladnoće (foto)

Svetli krst na barikadi slobode: Pogledajte kako se naš narod bori protiv terora Prištine i hladnoće (foto)

Večernje novosti 13.12.2022
NI SNEG koji večeras veje na barikadama na Kosovu i Metohiji nije sprečio naš narod da se bore za svoja prava protiv terora policije i institucija Aljbina Kurtija. Foto: Novosti Na prelazu Rudare ljudi se greju u šatorima, i buradima u kojima lože… »

Vesti dana »