Povezane vesti

Ana rajković progovorila o navodnom skandalu: „Priča je krenula od meni bliskih žena!“

Ana rajković progovorila o navodnom skandalu: „Priča je krenula od meni bliskih žena!“

Hot sport 14.12.2022
Priče koje su oštro demantovane. Srbija nije dobro prošla na Mundijalu u Kataru. Čini se da je jedan od uzroka i ono što se dešavalo „oko“ reprezentacije. Razne priče, tračevi, skandali i slično… U centru baš jednog takvog skandala našla… »
„Prijateljice mi smestile aferu, mole me da ćutim“: Ana Rajković o seks skandalima na Svetskom prvenstvu

„Prijateljice mi smestile aferu, mole me da ćutim“: Ana Rajković o seks skandalima na Svetskom prvenstvu

Nova 14.12.2022
Supruga golmana Predraga Rajkovića, Ana Rajković, progovorila je o tračevima koji su se širili, dok su se naši spotisti takmičili na Svetskom prvenstvu u Kataru. Porodica Rajković je u tim trenucima prolazila kroz nimalo lepe trenutke, jer su Anu… »
Ovo je zanimalo celu Srbiju Oglasila se Ana Rajković: Konačno je otkriveno ko je "smeštao" afere "orlovima"

Ovo je zanimalo celu Srbiju Oglasila se Ana Rajković: Konačno je otkriveno ko je "smeštao" afere "orlovima"

Alo 14.12.2022
Žena Predraga Rajkovića, Ana, otkrila je ko je odgovran za afere koje su tokom Svetskog prvenstva smeštane "orlovima". - Veoma sam razočarana što je priča krenula od žena koje sam smatrala bliskim, a zapravo su me naučilče da mi pored takvih… »

Vesti dana »