Povezane vesti

„Sve sam tužniji… Sramota je što ubistvo nije razrešeno“: Sećanje Miroslava Berića na Harisa Brkića i tragičan…

„Sve sam tužniji… Sramota je što ubistvo nije razrešeno“: Sećanje Miroslava Berića na Harisa Brkića i tragičan…

Danas 15.12.2022
Na današnji dan, 2000. godine, preminuo je nekadašnji kapiten crno-belih, a počinioci nezapamćenog zločina i dalje nisu pronađeni. Haris Brkić, miljenik navijača kluba iz Humske i jedan od najtalentovanijih igrača tog vremena 12. decembra uveče… »
Godišnjica smrti Harisa Brkića

Godišnjica smrti Harisa Brkića

Novi magazin 15.12.2022
Na današnji dan pre 22 godine preminuo je Haris Brkić, nekadašnji kapiten Partizana i košarkaš Budućnosti, čačanskog Borca i sarajevske Bosne. Brkić je kobnog 12. decembra 2000. godine ranije izašao sa treninga i prišao svom automobilu, tamo ga… »
Najtragičniji datum srpske košarke - još jedna godina bez harisa: Legende izašle da odaju počast, Partizan se oglasio!

Najtragičniji datum srpske košarke - još jedna godina bez harisa: Legende izašle da odaju počast, Partizan se oglasio!

Mondo 15.12.2022
Na današnji dan 2000. godine tragično je nastradao Haris Brkić. Na današnji dan 2000. godine tragično je nastradao Haris Brkić. Legendarni kapiten Partizana i reprezentativac naše države Haris Brkić preminuo je n a današnji dan pre tačno 22… »
Ko je ubio Harisa brkića? Punih 22 godine potrage za istinom o smrti tragično nastradalog košarkaša Partizana!

Ko je ubio Harisa brkića? Punih 22 godine potrage za istinom o smrti tragično nastradalog košarkaša Partizana!

Hot sport 15.12.2022
I posle toliko vremena tuga zbog tragedije ne prolazi Na današnji dan pre 22 godine ispred hale „Pionir“ upucan je mladi i talentovani košarkaš Partizana, Haris Brkić. Šokantne vesti pogodile su tog 12. decembra 2000. godine kompletnu javnost u… »
22 godine od smrti Harisa Brkića; „Sramota je što ubistvo nije razrešeno“

22 godine od smrti Harisa Brkića; „Sramota je što ubistvo nije razrešeno“

N1 Info 15.12.2022
Na današnji dan pre 22 godine preminuo je nekadašnji kapiten Partizana Harisa Brkić, a počinioci nezapamćenog zločina i dalje nisu pronađeni. Miljenik navijača kluba iz Humske i jedan od najtalentovanijih igrača tog vremena 12. decembra uveče… »
„Sve sam tužniji i tužniji…“; 22 godine bez Harisa Brkića

„Sve sam tužniji i tužniji…“; 22 godine bez Harisa Brkića

Sport klub 15.12.2022
Na današnji dan pre 22 godine preminuo je nekadašnji kapiten Partizana Harisa Brkić, a počinioci nezapamćenog zločina i dalje nisu pronađeni. Miljenik navijača kluba iz Humske i jedan od najtalentovanijih igrača tog vremena 12. decembra uveče… »

Vesti dana »