Povezane vesti
U Sarajevu uhapšen bivši pripadnik Armije BiH zbog zločina nad srpskim civilima
Danas 15.12.2022
Pripadnici Agencije za istrage i zaštitu BiH (SIPA) uhapsili su na području Sarajeva Mustafu Gegaja, osumnjičenog da je počino ratni zločin nad civilima srpske nacionalnosti u sarajevskim naseljima Hrasnica, Butmir i Sokolović Kolonija tokom 1992… »
Uhapšen osumnjičeni za ratne zločine u Sarajevu
Slobodna Evropa 15.12.2022
Pripadnici Državne agencije za istrage i zaštitu (SIPA) uhapsili su u Sarajevu Mustafu Gegaja, osumničenog za ratni zločin nad osobama srpske nacionalnosti, koje su 1992. godine bile nezakonito zatočene na području naselja Hrasnica u blizini Sarajeva… »
U Sarajevu uhapšen osumnjičen za ratni zločin nad Srbima
Dnevnik 15.12.2022
SARAJEVO: Pripadnici SIPA na području Kantona Sarajevo uhapsili su jedno lice zbog ratnog zločina nad srpskim civilnim stanovništvom na području Hrasnice, Sokolović Kolonije i Butmira. Kako RTRS saznaje, uhapšen je Mustafa Gegaj bivši pripadnik hrasničke… »
Vesti dana »

Tramp: Podržaću Ukrajinu, želim da se rat završi; Zaharova: Napadi na naftovod "Družba" banditizam
RTS pre 2 satajoš 40 povezanih

Direktor novosadske Hitne: Tehničari odbili da pomognu naprednjacima, sledi disciplinski postupak
Luftika pre 4 satijoš 22 povezane

Meč kakav odavno niste videli, Liverpul do pobede u 100. minutu
Sport klub pre 44 minutajoš 20 povezanih