Povezane vesti

"Brat vrišti na mene, a baka mirno posmatra" Princ Hari sa tugom se prisetio zastrašujućih trenutaka iz Bakingemske palate…

"Brat vrišti na mene, a baka mirno posmatra" Princ Hari sa tugom se prisetio zastrašujućih trenutaka iz Bakingemske palate…

Alo 15.12.2022
Hari tvrdi da njegova porodica ne samo da nije uspela da spreči negativno izveštavanje štampe, već je to aktivno podsticala. Princ Hari i njegova supruga Megan Markl pokrenuli su nove kritike britanske kraljevske porodice u novim epizodama svoje… »
Vilijam i kejt su bili ljubomorni na nas dvoje: Hari i Megan novom salvom optužbi izazvali haos! Trese se dvor od njihovih…

Vilijam i kejt su bili ljubomorni na nas dvoje: Hari i Megan novom salvom optužbi izazvali haos! Trese se dvor od njihovih…

Kurir 15.12.2022
Netflix je danas objavio poslednje tri epizode šestodelne dokumentarne serije "Hari i Megan". Princ i vojvotkinja od Saseksa otkrili su nove detalje svog venčanja i odlaska iz Velike Britanije, ali su izneli i niz novih, teških optužbi na račun… »
Hari i Megan i Netfliks: Htela sam da se ubijem, kaže Megan; princ: „Brat je urlao na mene"

Hari i Megan i Netfliks: Htela sam da se ubijem, kaže Megan; princ: „Brat je urlao na mene"

Južne vesti 15.12.2022
Getty Images Megan Markl tvrdi da je imala suicidalne misli dok je bila u kraljevskoj porodici Megan Markl, supruga britanskog princa Harija, u novim epizodama dokumentarne serije „ Naša priča" govorila je kako je razmišljala da sebi oduzme život… »
Hari i Megan i Netfliks: Htela sam da se ubijem, kaže Megan; princ: „Brat je urlao na mene“

Hari i Megan i Netfliks: Htela sam da se ubijem, kaže Megan; princ: „Brat je urlao na mene“

Danas 15.12.2022
Megan Markl, supruga britanskog princa Harija, u novim epizodama dokumentarne serije „ Naša priča“ govorila je kako je razmišljala da sebi oduzme život pre nego što se povukla iz kraljevske porodice. „Otprilike sam razmišljala: ‘Sve će ovo… »

Vesti dana »