Povezane vesti

„Vučić mi deluje kao trojanski konj Rusije, Vlada Srbije izabrala da bude na strani zla“

„Vučić mi deluje kao trojanski konj Rusije, Vlada Srbije izabrala da bude na strani zla“

Nova 15.12.2022
U ekskluzivnom intervjuu za Nova.rs poznati britansko-američki biznismen i borac za ljudska prava Vilijam Bil Brauder rekao je da su sankcije Velike Britanije, uvedene srpskih državljanima, dokaz da u Srbiji vladavina prava nije na adekvatnom nivou… »
Bil Brauder: Vučić mi deluje kao trojanski konj Rusije, Vlada na strani zla

Bil Brauder: Vučić mi deluje kao trojanski konj Rusije, Vlada na strani zla

N1 Info 15.12.2022
U ekskluzivnom intervjuu za Nova.rs poznati britansko-američki biznismen i borac za ljudska prava Vilijam Bil Brauder rekao je da su sankcije Velike Britanije, uvedene srpskim državljanima Milanu Radoičiću, Zvonku Veselinoviću i Slobodanu Tešiću… »
EKSKLUZIVNO Putinov arhineprijatelj Bil Brauder za Nova.rs: Rusku i srpsku vlast povezuje korupcija

EKSKLUZIVNO Putinov arhineprijatelj Bil Brauder za Nova.rs: Rusku i srpsku vlast povezuje korupcija

Nova 15.12.2022
U ekskluzivnom intervjuu za "Novu" Vilijam Bil Brauder, rekao je da vlasti u Srbiji i Rusiji povezuje korupcija i da je naša država svojim ponašanjem, nakon agresije na Ukrajinu, u dobroj meri diskvalifikovala sebe. „Svaka država koja bi… »

Vesti dana »

U Bejrutu vlada strah da će situacija eskalirati bespovratno

U Bejrutu vlada strah da će situacija eskalirati bespovratno

Al Jazeera pre 2 satajoš 89 povezanih
Preminula Radmila Živković

Preminula Radmila Živković

Politika pre 6 satijoš 27 povezanih