Povezane vesti

Mesi analizirao Livakovića: Znao sam da ne smem da čekam

Mesi analizirao Livakovića: Znao sam da ne smem da čekam

Euronews 15.12.2022
Argentina je u polufinalu Svetskog prvenstva u Kataru pobedila Hrvatsku sa 3:0, a prvi pogodak za Gaučose postigao je Lionel Mesi sa bele tačke. Najbolji igrač Argentine istakao je da se pre utakmice pripremao za eventualni penal i zajedno sa golmanima… »
Mesi o penalu protiv Hrvatske: Zaključili smo da je najbolje iznenaditi ga i odmah šutirati, umesto da se čekate! (foto)

Mesi o penalu protiv Hrvatske: Zaključili smo da je najbolje iznenaditi ga i odmah šutirati, umesto da se čekate! (foto)

Hot sport 15.12.2022
Lionel Mesi igra svoje poslednje Svetsko prvenstvo koje je definitvno najbolje za njega, bar u dosadašnjem toku. Malo fali jednom od najboljih fudbalera u istoriji da ostvari ono što mu jedino fali u karijeri, a to je titula šampiona sveta sa svojom… »
Mesi uoči finala: Savršeno je što će se sve završiti baš na ovaj način! (foto)

Mesi uoči finala: Savršeno je što će se sve završiti baš na ovaj način! (foto)

Hot sport 15.12.2022
Lionel Mesi, jedan od najboljih fudbalera svih vremena, naglasio je da mu je ovo poslednji Mundijal u karijeri. „Veoma sam srećan što ću svoju priču na Svetskom prvenstvu završiti u finalu, vidim i koliko u tome uživaju svi u Argentini. Mnogo je… »
„Srećan sam što ću svoju priču na SP završiti u finalu“

„Srećan sam što ću svoju priču na SP završiti u finalu“

Sport klub 15.12.2022
Kapiten Argentine Lionel Mesi odigraće u nedelju poslednji meč na šampionatima sveta u svojoj karijeri. Tridesetpetogodišnji Mesi postigao je u polufinalu sa Hrvatskom peti gol na šampionatu u Kataru, a uz to ima i tri asistencije. „Veoma sam… »
Mesijev tango života! Finale Mundijala promovisaće Argentina u najboljeg svih vremena

Mesijev tango života! Finale Mundijala promovisaće Argentina u najboljeg svih vremena

Večernje novosti 15.12.2022
FUDBALSKI čudotvorac, koji više od decenije i po oduševljava kompletnu planetu "zaraženu" najvažnijom sporednom stvari na svetu, u nedelju će imati drugu priliku da stavi tačku na rasprave o najvećem svih vremena i da podizanjem pehara na Svetskom… »

Vesti dana »