Povezane vesti

Brat uhapšenog policajca Pantića: Ništa još ne znamo o Dejanu

Brat uhapšenog policajca Pantića: Ništa još ne znamo o Dejanu

Nova 15.12.2022
Brat uhapšenog bivšeg policajca Dejana Pantića, Siniša Pantić, izjavio je za Kosovo onlajn da je na barikadama od prvog dana ali da još uvek ništa ne zna o svom bratu, ni da li je dobio terapiju koja mu je poslata, a napominje i da se još uvek… »
Bolne reči brata uhapšenog Pantića: Najviše bih voleo da nam dozvole bar jedan poziv, ne znam ništa o njemu

Bolne reči brata uhapšenog Pantića: Najviše bih voleo da nam dozvole bar jedan poziv, ne znam ništa o njemu

Telegraf 15.12.2022
Voleo bih da ga puste jer je nevin, a ja to najbolje znam da jer sam svakodnevno bio sa njim u kontaktu, kaže brat uhapšenog policajca. Brat uhapšenog bivšeg policajca Dejana Pantića, Siniša Pantić, izjavio je za Kosovo onlajn da je na barikadama… »
Aleksandar Šešelj: Trebalo je postaviti uslov eskobaru Nema sastanka dok se Dejan Pantić ne pusti na slobodu!

Aleksandar Šešelj: Trebalo je postaviti uslov eskobaru Nema sastanka dok se Dejan Pantić ne pusti na slobodu!

Kurir 15.12.2022
"Iskren i korektan razgovor sa specijalnim predstavnikom EU Miroslavom Lajčakom i izaslanikom SAD Gabrijelom Eskobarom", napisao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić na Instagramu, posle jučerašnjeg trilateralnog sastanka u Predsedništvu. Do ovih… »
Brat uhapšenog Pantića: I dalje ne znamo ništa o njemu

Brat uhapšenog Pantića: I dalje ne znamo ništa o njemu

Dnevnik 15.12.2022
KOSOVSKA MITROVICA: Brat uhapšenog bivšeg pripadnika kosovske policije Dejana Pantića, Siniša izjavio je danas da je na barikadama od prvog dana, ali da još nema nikakvih informacija o bratu. Siniša Pantić za Kosovo onlajn kaže da porodica ne zna… »
Rekla sam unucima da deda ove godine neće kupiti poklone! Oglasila se Suzana, supruga uhapšenog policajca Dejana Pantića

Rekla sam unucima da deda ove godine neće kupiti poklone! Oglasila se Suzana, supruga uhapšenog policajca Dejana Pantića

Mondo 15.12.2022
Oglasila se Suzana Pantić, supruga uhapšenog policajca na severu Kosova i Metohije Dejana Pantića i otkrila šta zna o svom suprugu. Oglasila se Suzana Pantić, supruga uhapšenog policajca na severu Kosova i Metohije Dejana Pantića i otkrila šta zna… »
Kurir u domu Dejana Pantića! Supruga u suzama: Rekla sam unucima da im deda ove godine neće kupiti poklone za praznike…

Kurir u domu Dejana Pantića! Supruga u suzama: Rekla sam unucima da im deda ove godine neće kupiti poklone za praznike…

Kurir 15.12.2022
U emisiju Puls Srbije se iz Kosovske Mitrovice uključila porodica uhapšenog srpskog policajca sa Kosova i Metohije Dejana Pantića. Nažalost, njihova agonija se nastavlja, a o suprugu i ocu nisu ništa čuli već nekoliko dana. - Nemamo ni novih ni… »

Vesti dana »