Povezane vesti
Viki proganja kolege da im proda stanove u sašinim zgradama! Za sve dobija masnu proviziju: Evo koga je sve zbarila!
Kurir 15.12.2022
Viki Miljković po svaku cenu želi da proda stanove koje u dilu sa Sašom Popovićem uređuje na Bežanijskoj kosi. Kako Kurir saznaje, ona u svakom razgovoru sa svojim kolegama hvali ovaj kompleks i nagovara ih da u njemu kupe novi stan, a koji će ona… »
Otkrivena cena kvadrata stanova koje prodaje Saša Popović! Viki dobija masnu proviziju, a ove kolege je već zbarila!
Mondo 15.12.2022
Viki Miljković i Saša Popović udružili su snage i zajedno rade na njegovom novom projektu, luksuznom kompleksu koji je sagradio na Bežanijskoj kosi. Viki Miljković i Saša Popović udružili su snage i zajedno rade na njegovom novom projektu… »
Za dan prodala 50 stanova i širi biznis van Srbije! Viki s mužem stvara imperiju - Uzela sam vilu na Floridi!
Mondo 15.12.2022
Viki Miljković odlično se snašla u proslu s nekretninama, a biznis je proširila i van granica Srbije. Viki Miljković odlično se snašla u proslu s nekretninama, a biznis je proširila i van granica Srbije. Pevačica Viki Miljković zajedno sa… »
Vesti dana »

Brnabić: Pitala sam evrokomesarku Kos da li žele da zatvorimo RTS i privatizujemo fakultete
Slobodna Evropa pre 1 satjoš 32 povezane

Zaharova: Upozorenja Evropske unije Vučiću oko posete Moskvi su banditizam i ucena
NIN pre 48 minutajoš 37 povezanih

Tajac u vladi Srbije: Održan sastanak premijera Macuta i rektora Đokića, ali bez izjava za medije...
Pravda pre 2 satajoš 24 povezane

(BLOG) Studenti danas trče do Beča: Očekuje ih „epohalan“ doček, nastavlja se put ka Novom Sadu
N1 Info pre 30 minutajoš 32 povezane