Povezane vesti
Novi semafor na Klisi pušten u rad
Blic 15.12.2022
Novoizgrađeni semafor na raskrsnici ulica Temerinska, Dr Jovana Andrejevića i Živojina Ćuluma danas je pušten u redovan rad, nakon probnog perioda na žutom treptaču, što je uobičajena procedura da bi se korisnici navikli na novopostavljenu svetlosnu… »
Novi semafor kod Najlon pijace počinje sa redovnim radom
RTV 15.12.2022
NOVI SAD - Novoizgrađeni semafor na raskrsnici Temerinske, Dr Jovana Andrejevića i Živojina Ćuluma, kod Najlona, danas, 15. decembra u 10 časova počeće sa radom. On je prethodno bio na žutom treptaču, što je uobičajena procedura da bi se građani navikli… »
Vesti dana »

Putin i Tramp u petak oči u oči: Da li će susret na Aljasci zaista biti istorijski i šta može doneti?
Mondo pre 13 minutajoš 26 povezanih

Novi Sad: Jedan ratni veteran pušten, drugom određena mera kućnog pritvora
Beta pre 1 satjoš 19 povezanih

Rhmz upalio najviši stepen upozorenja: Ovi delovi Srbije se crvene: Sa svakim novom prognozom, toplotni talas se produžava
Blic pre 19 minutajoš 61 povezana