Povezane vesti

Čekićka se vratila bivšem dečku! Andreana u emotivnoj ispovesti otkrila koga sada voli, a evo zašto u svakom traži…

Čekićka se vratila bivšem dečku! Andreana u emotivnoj ispovesti otkrila koga sada voli, a evo zašto u svakom traži…

Kurir 16.12.2022
Andreana Čekić (38) pevačica je moderne narodne muzike koja je prepoznatljivost i popularnost stekla učešćem u petoj sezoni muzičkog takmičenja „ Zvezde Granda“ tokom 2010. i 2011. godine. Andreana je iskreno pričala o detaljima iz privatnog… »
Vratila se bivšem dečku: Pevačica bila s njim kada je imala 19 godina - "Bili smo u kontaktu i kad sam se udala"

Vratila se bivšem dečku: Pevačica bila s njim kada je imala 19 godina - "Bili smo u kontaktu i kad sam se udala"

Mondo 16.12.2022
Pevačica Andreana Čekić priznala da ima novog/starog dečka. Pevačica Andreana Čekić priznala da ima novog/starog dečka Pevačica Andreana Čekić (38), koja se pojavila na sinoćnjoj proslavi rođendana ćerke njene kume Katarine Grujić i… »
Andreana Čekić se vratila bivšem! Sada je ono pravo!

Andreana Čekić se vratila bivšem! Sada je ono pravo!

Svet plus 16.12.2022
Andreana Čekić se vratila bivšem! Opet smo zajedno, a u međuvremenu sam shvatila da sve su sve druge veze nakon naše bile osuđene na propast. Sada je ono pravo! U emisiji „Milizam“ Andreana Čekić je iskreno i bez dlake na jeziku odgovarala na… »

Vesti dana »