Povezane vesti

Zola ponovo brutalno ponizio Bebicu! Udario ga je tamo gde je najslabiji! Postavio mu pitanje: Šta da radim, da ti skratim…

Zola ponovo brutalno ponizio Bebicu! Udario ga je tamo gde je najslabiji! Postavio mu pitanje: Šta da radim, da ti skratim…

Kurir 16.12.2022
Lazar Čolić Zola već danima je u sukobu sa Nenadom Macanovićem Bebicom, a sada je ponovo došlo do eskalacije problema kada je Zola Bebicu nazvao neodgovornim ocem, što je Macanovića izrevoltiralo. - Čekam par dana i to je to - rekao je Bebica. -… »
Hitna pomoć je dolazila! Marija Kulić odlepila: Zadrugarki nije dobro: Dete si u grob hteo da mi oteraš! (video)

Hitna pomoć je dolazila! Marija Kulić odlepila: Zadrugarki nije dobro: Dete si u grob hteo da mi oteraš! (video)

Kurir 16.12.2022
Tokom emisije "Gledanje snimaka" zadrugari su imali prilike da vide da se popravljaju odnosi između Lazara Čolića Zole i Miljane Kulić, što je posebno istresiralo njenu majku Mariju Kulić. Marija je plakala i virštala, te ponavljala kako veruje da… »
"Stoko, sve ćeš da joj prokockas" Marija Kulić doživela pomračenje uma, vrištala, plakala pa joj pozlilo zbog zole

"Stoko, sve ćeš da joj prokockas" Marija Kulić doživela pomračenje uma, vrištala, plakala pa joj pozlilo zbog zole

Kurir 16.12.2022
Marija Kulić, koja nikako ne može da se pomiri sa činjenicom da se njena ćerka ponovo okrenula Lazaru Čoliću Zoli, doživela je totalno pomračenje. Vrištala je i plakala jer se boji zbog Miljane, budući da smatra da je Zola Miljanu drogirao i… »
Marija Kulić urlala na Zolu! Ovo još nije viđeno! (VIDEO)

Marija Kulić urlala na Zolu! Ovo još nije viđeno! (VIDEO)

Svet plus 16.12.2022
Marija Kulić urlala na Lazara Čolića Zolu! Ovo još nije viđeno! Ti si moje dete hteo da oteraš u grob, vikala je zadrugarka. Marija Kulić doživela je totalno pomračenje svesti zbog Lazara Čolića Zole, prilikom čega je zaurlala i zaplakala... "… »

Vesti dana »