Povezane vesti

Rada Trajković više od 20 sati na prelazu Merdare

Rada Trajković više od 20 sati na prelazu Merdare

Beta 16.12.2022
Savetnica kosovskog ministra za zajednice i povratak i predsednica Evropskog pokreta Srba na Kosovu Rada Trajković više od 20 sati je na prelazu Merdare i, kako je kazala, srpska policija i dalje joj ne dopušta da predje taj administrativni prelaz… »
Rada Trajković sa prelaza Merdare: Beograd smatra da sam opasna po njega

Rada Trajković sa prelaza Merdare: Beograd smatra da sam opasna po njega

Insajder 16.12.2022
Rada Trajković, predsednica Evropskog pokreta koja je nedavno imenovana za savetnicu kosovskog ministra za zajednice i povratak, već sedamnaest sati čeka na prelazu Merdare, da uđe u centralnu Srbiju. Ona je za Insajder rekla da su njena i dokumenta… »
Rada Trajković za Danas posle 17 sati zadržavanja na prelazu Merdare: Vučić u panici, agent BIA na vezi s Beogradom

Rada Trajković za Danas posle 17 sati zadržavanja na prelazu Merdare: Vučić u panici, agent BIA na vezi s Beogradom

Danas 16.12.2022
Aleksandar Vučić u poslednje vreme više ne kontroliše svoje reakcije i doživalja me kao nekog od koga mu preti neka opasnost. Čim angažuje ovoliku policiju i BIA oko mene, verovatno je u panici. Srećom što se ne uzbuđujem i mirno sve podnosim… »
SSP: Ovakvo postupanje BIA i policije prema Radi Trajković je zbog neslaganja sa njenim političkim radom

SSP: Ovakvo postupanje BIA i policije prema Radi Trajković je zbog neslaganja sa njenim političkim radom

Danas 16.12.2022
Stranka slobode i pravde najoštrije osuđuje višečasovno zadržavanje Rade Trajković od strane BIA i MUP Srbije čime joj je onemogućena sloboda kretanja koja je zagarantovana Ustavom Srbije, navodi se u saopštenju SSP. Kako se dodaje, ne postoji… »
Trajković za Nova.rs posle 14h drame na Merdaru: I dalje čekam insulin, dokumenta mi je uzela BIA

Trajković za Nova.rs posle 14h drame na Merdaru: I dalje čekam insulin, dokumenta mi je uzela BIA

Nova 16.12.2022
Rada Trajković duže od 14 sati nalazi se na administrativnom prelazu Merdare, zadržala srpska policija, koja joj je oduzela dokumenta. U međuvremenu, kako ju je obavestio mladić iz Bezbednosno informativne agencije, njen slučaj je preuzela BIA… »

Vesti dana »