Povezane vesti

„Žao mi je Ane Nikolić“

„Žao mi je Ane Nikolić“

Nova 16.12.2022
Progovorila o koleginici. Pevačica Tanja Savić je upitana da li bi otišla na koncert Ane Nikolić u Areni koji je planiran za oktobar sledeće godine. Ona je odmah odgovorila potvrdno, ali je dodala da je Nikolićevoj potrebna pomoć. „Mogla bih da… »
Žao mi je ane Nikolić, neko joj neko kaže da se opameti! Tanja Savić urnisala koleginicu - "Svi znamo ko je ona bila!"

Žao mi je ane Nikolić, neko joj neko kaže da se opameti! Tanja Savić urnisala koleginicu - "Svi znamo ko je ona bila!"

Mondo 16.12.2022
Tanja Savić iznela mišljenje o Ani Nikolić, istakla da pevačica više nije ono što je nekad bila. Tanja Savić iznela mišljenje o Ani Nikolić, istakla da pevačica više nije ono što je nekad bila. Na snimanju novogodišnjeg programa RTS-a… »
"Opameti se,: Ženo!" Tanja Savić udarila na Anu Nikolić: "Neka neko reaguje, svi znaju, a niko se ne usuđuje o tome da…

"Opameti se,: Ženo!" Tanja Savić udarila na Anu Nikolić: "Neka neko reaguje, svi znaju, a niko se ne usuđuje o tome da…

Blic 16.12.2022
Pevačica Tanja Savić pojavila se na snimanju jednog novogodišnjeg programa i tom prilikom se osvrnula na ponašanje svoje koleginice Ane Nikolić, koje se u poslednje vreme i te kako komentariše. Na pitanje da li bi otišla na Aninin koncert, ona je… »

Vesti dana »