Povezane vesti
Ubedljivo najgledanije kulinarsko takmičenje u regionu! U ovoj uzbudljivoj epizodi snajka Renata zasluženo je odnela pobedu!
Kurir 16.12.2022
Počela je treća sezona najuzbudljivijeg kulinarskog takmičenja Majke i Snajke čiji su voditelji već dobro poznati duo, Seka Aleksić i Radomir Raša Vlačić! Porodice koje se takmiče ove nedelje su: Renata i Milica Kiselja, Klaudija i Radica Prodanović… »
Prava kulinarska umetnost u "majkama i snajkama": Porodica Kiselja privodi kraju drugu polufinalnu nedelju
Mondo 16.12.2022
Privodimo kraju i drugu polufinalnu nedelju emisije "Majke i snajke", a danas će svoja kulinarska umeća pokazati porodica Kiselja. Privodimo kraju i drugu polufinalnu nedelju emisije "Majke i snajke", a danas će svoja kulinarska umeća pokazati porodica… »
Vesti dana »

FOTO i VIDEO: Policija intervenisala i izgurala Novosađane sa ulaza u sud, uhapšen student PMF-a
Moj Novi Sad pre 3 satajoš 31 povezana

Studenti objavili prepisku SNS-ovaca pred kontramiting: Ovo im je plan (foto)
Pravda pre 8 minutajoš 39 povezanih

Uhapšeno osmoro zbog malverzacija s vozačkim dozvolama, među njima i policajac
N1 Info pre 2 minutajoš 30 povezanih

Da li će zapadne vojske da pošalju trupe u Ukrajinu ako se postigne mir?
Nedeljnik pre 28 minutajoš 62 povezane

Vučić: Uskoro promene koje se tiču državnih organa, promenićemo taktiku u ponašanju
NIN pre 2 satajoš 23 povezane