Povezane vesti

Estrada se oprašta od Siniše Mihajlovića: „Prvi dres koji sam dobio je bio njegov“

Estrada se oprašta od Siniše Mihajlovića: „Prvi dres koji sam dobio je bio njegov“

Nova 16.12.2022
Poznati fudbaler Siniša Mihajlović preminuo je danas u 54. godini u Rimu. Mihajlović je vodio dugu borbu sa leukemijom, a prethodnih dana je objavljeno da mu se stanje pogoršalo. Njegov prerani odlazak potresao je celu Srbiju, a brojne javne ličnosti… »
Ceca se oprostila od Siniše Mihajlovića: Jedan događaj je svedočio o njihovom prijateljstvu: "Prerano nam ode"

Ceca se oprostila od Siniše Mihajlovića: Jedan događaj je svedočio o njihovom prijateljstvu: "Prerano nam ode"

Blic 16.12.2022
Proslavljeni fudbaler Siniša Mihajlović (54) umro je nakon borbe sa leukemijom, a pored njegove porodice, smrt fudbalske legende potresla je i sve one koji su ga poznavali. Među njegovim prijateljima koji su se oprostili od njega je i Svetlana Ceca… »
Crvenoj zvezdi je dao sve, a jedno mu ostalo neostvareni san: Siniša je plakao kad je na Marakani video ovu poruku!

Crvenoj zvezdi je dao sve, a jedno mu ostalo neostvareni san: Siniša je plakao kad je na Marakani video ovu poruku!

Mondo 16.12.2022
Crvena zvezda oprostila se od Siniše Mihajlovića, čija smrt je rasplakala sve. Crveno-beli nisu imali mnogo većih legendi od njega i dugo će biti u crnini zbog Mihe. Crvena zvezda oprostila se od Siniše Mihajlovića, čija smrt je rasplakala sve… »
Saučešće Dodika porodici Siniše Mihajlovića: Obeležio je istoriju srpskog fudbala

Saučešće Dodika porodici Siniše Mihajlovića: Obeležio je istoriju srpskog fudbala

Telegraf 16.12.2022
Siniša Mihajlović je preminuo danas od leukemije. Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik uputio je danas telegram saučešća porodici Mihajlović povodom smrti proslavljenog srpskog fudbalera Siniše Mihajlovića. "Veoma me potresla vest o smrti… »
"Nadao sam se, kao i svi, da ćeš pobediti u najvažnijoj bici": Dačićevo najdublje saučešće porodici Mihajlović

"Nadao sam se, kao i svi, da ćeš pobediti u najvažnijoj bici": Dačićevo najdublje saučešće porodici Mihajlović

Telegraf 16.12.2022
Napustio nas je veliki šampion, borac i patriota, dužni smo da ga pamtimo kao jednog od najvećih fudbalera koje je Srbija ikad imala, naveo je između ostalog ministar Dačić. Prvi potpredsednik Vlade Srbije i ministar spoljnih poslova Ivica Dačić… »

Vesti dana »