Povezane vesti

Cvetanović se sekira što ga građani psuju

Cvetanović se sekira što ga građani psuju

Jug press 16.12.2022
LESKOVAC Na današnjoj sednici Gradskog veća Grada Leskovca gradonačelnik Goran Cvetanović upitao je direktora JP „Vodovod“ Stanišu Ristića kada će da vrate ulice u prvobitno stanje i dodao da ne želi da sluša priče kako treba 20 dana da… »
Cvetanović: Pijacu u Leskovcu je upropastio DSS, Aca Pejčić je uvek voleo Dom i Pijacu, tamo gde je keš!

Cvetanović: Pijacu u Leskovcu je upropastio DSS, Aca Pejčić je uvek voleo Dom i Pijacu, tamo gde je keš!

Jugmedia 16.12.2022
Pošto je direktor JP Pijace Milan Stojković ukratko danas na Gradskom veću izložio program rada ovog preduzeća za narednu godinu, gradonačelnik Leskovca Goran Cvetanović je pitao kakvo je tamo stanje, ali je mimo tog odgovora izneo neke stvari koje… »
Gradonačelniku neko šalje anonimne poruke o lošem poslovanju „Pijace“, direktoru poručio da to može da mu se obije o…

Gradonačelniku neko šalje anonimne poruke o lošem poslovanju „Pijace“, direktoru poručio da to može da mu se obije o…

Rešetka 16.12.2022
Gradonačelnik Leskovca zatražio je danas od direktora JP “Pijaca” Milana Stojkovića javno odgovor na pitanje kakvo je stanje u ovom preduzeću pošto mu, kako je rekao, stalno sa izvesnog broja telefona stižu poruke o lošem stanju u ovom… »
Cvetanović besan na direktore zbog raskopanih ulica: Vozači psuju s pravom, psujem i ja!

Cvetanović besan na direktore zbog raskopanih ulica: Vozači psuju s pravom, psujem i ja!

Rešetka 16.12.2022
Na današnjoj sednici Gradskog veća gradonačelnik Leskovca Goran Cvetanović oštro je reaogovao što ulice, koje su po gradu raskopane, nisu vraćene u prvobitno stanje. On je, nakon što je direktor “Vodovoda” Staniša Ristić podne izveštaj o… »
Cvetanović izgrdio direktore zbog raskopanih ulica: Iz besa i ja psujem sebe, a za to ste svi vi odgovorni

Cvetanović izgrdio direktore zbog raskopanih ulica: Iz besa i ja psujem sebe, a za to ste svi vi odgovorni

Jugmedia 16.12.2022
Gradonačelnik Leskovca Goran Cvetanović oštro je danas na sednici Gradskog veća reagovao zbog raskopanih ulica, odnosno zbog toga što one posle radova nisu vraćene u prvobitno stanje. Posle predstavljanja plana rada za 2023.godinu, on je pitao… »

Vesti dana »