Povezane vesti

‘Je*e mi se šta pričaju o meni’: Naneli puca od samopouzdanja!

‘Je*e mi se šta pričaju o meni’: Naneli puca od samopouzdanja!

Hot sport 17.12.2022
Prelomio je utakmicu u korist svog tima! Partizan je juče nadigrao dvostrukog uzastopnog prvaka Evrope, Anadolu Efes. Trojku faktički za pobedu postigao je Džejms Naneli, ‘tragičar’ duela sa Asvelom. Nakon pobede nad Efesom videlo se da puca od… »
Panteru "pao kamen sa srca": Čoveče, ovo nam je bilo baš potrebno

Panteru "pao kamen sa srca": Čoveče, ovo nam je bilo baš potrebno

Euronews 17.12.2022
Košarkaš Partizana Kevin Panter (29) govorio je za Mocart sport posle pobede nad Efesom u Štark Areni. Crno-beli su posle pet uzastopnih poraza, najzad prekinuli seriju loših rezultata i to u duelu sa šampionom Evrope, koji je sinoć uprkos velikoj… »
Doneo Partizanu pobedu nad prvakom Evrope, pa naglas opsovao: J*be mi se šta pričate o meni, znam šta mogu! (video)

Doneo Partizanu pobedu nad prvakom Evrope, pa naglas opsovao: J*be mi se šta pričate o meni, znam šta mogu! (video)

Mondo 17.12.2022
Džejms Naneli je bio heroj pobede Partizana nad Efesom, a nakon svega je bio jasan. Za njega je košarka - samo igra! Džejms Naneli je bio heroj pobede Partizana nad Efesom, a nakon svega je bio jasan. Za njega je košarka - samo igra! Partizan je… »
Partizanov as: ''J*** mi se šta pričaju o meni! Znam ko sam i šta mogu!'

Partizanov as: ''J*** mi se šta pričaju o meni! Znam ko sam i šta mogu!'

Sportske.net 17.12.2022
Partizan je sinoć ostvario veliku pobedu, savladao je turski Efes sa 82:79 u 14. kolu Evrolige, ali utisak je da je konačno dobio i ''pravog'' Džejmsa Nanelija. Iskusni košarkaš crno-belih i jedno od najvećih letošnjih pojačanja vezao je nekoliko… »
Partizan pobedio šampiona Evrope u 14. kolu Evrolige

Partizan pobedio šampiona Evrope u 14. kolu Evrolige

Danas 17.12.2022
Košarkaši Partizana pobedili su evropskog šampiona Efes Pilsen rezultatom 82:79 u meču 14. kola Evrolige. Posle serije od pet uzastopnih poraza, u kojima su mečeve gubili u neizvesnim završnicama, crno-beli su do trijumfa stigli u dramatičnom… »
FOTO GALERIJA - Barjaktar Lesor, ''A Team'' i još mnogo toga...

FOTO GALERIJA - Barjaktar Lesor, ''A Team'' i još mnogo toga...

Sportske.net 17.12.2022
Još jedno spektakularno veče u ''Štark Areni'', ali za razliku od par prethodnih utakmica, ovoga puta je krunisano pobedom Partizana. Rival crno-belima večeras je bio aktuelni prvak Evrope, Efes iz Istanbula, a Partizan je posle velike borbe i još… »

Vesti dana »