Povezane vesti

Regragi: Mi smo Roki Balboa Svetskog prvenstva

Regragi: Mi smo Roki Balboa Svetskog prvenstva

Sport klub 17.12.2022
Podeli : Selektor Maroka Valid Regragi u najavi okršaja za bronzanu medalju na Svetskom prvenstvu u Kataru istakao je da njegov tim veoma motivisan da ostvari kapitalan rezultat za čitav afrički fudbal. – Mi smo Roki Balboa Svetskog prvenstva i poput… »
Regragi: Želeli smo da donesemo ljudima više radosti

Regragi: Želeli smo da donesemo ljudima više radosti

Sport klub 17.12.2022
Podeli : Nakon poraza od Hrvatske u borbi za treće mesto na Svetskom prvenstvu u Kataru, selektor Maroka Valid Regragi rekao je da je i razočaran i srećan. „Razočaran sam drugim porazom zaredom, uradili smo sve što smo mogli, ali srećan sam što… »
Regragi: Želeli smo da donesemo ljudima više radosti

Regragi: Želeli smo da donesemo ljudima više radosti

N1 Info 17.12.2022
Nakon poraza od Hrvatske u borbi za treće mesto na Svetskom prvenstvu u Kataru, selektor Maroka Valid Regragi rekao je da je i razočaran i srećan. „Razočaran sam drugim porazom zaredom, uradili smo sve što smo mogli, ali srećan sam što smo… »
Hrvatska pobedila Maroko i osvojila treće mesto na Mundijalu u Kataru

Hrvatska pobedila Maroko i osvojila treće mesto na Mundijalu u Kataru

Euronews 17.12.2022
Hrvatska i Maroko su dan pre finala završili svoje učešće na Svetskom prvenstvu u Kataru. Jedni su se oprostili pobedom, a drugi pak porazom, s obzirom na to da su izabranici Zlatka Dalića slavili sa 2:1 i na taj način osvojili treće mesto na… »
Kovačić priželjkuje bronzu: Očekuje nas teška utakmica, Marokanci uvek daju sve od sebe

Kovačić priželjkuje bronzu: Očekuje nas teška utakmica, Marokanci uvek daju sve od sebe

Euronews 17.12.2022
Reprezentativac Hrvatske Mateo Kovačić (28) istakao je da su on i njegovi saigrači bili tužni posle poraza u polufinalu Svetskog prvenstva od Argentine, ali da je sada fokus na meč sa Marokom za bronzu. "Velika je stvar ući među četiri najbolje… »
Mi smo Roki Balboa Svetskog prvenstva: Maroko spreman za pohod na bronzu!

Mi smo Roki Balboa Svetskog prvenstva: Maroko spreman za pohod na bronzu!

Hot sport 17.12.2022
Selektor Maroka Valid Regragi komentarisao je istorijski uspeh svog tima – Mi smo Roki Balboa Svetskog prvenstva i poput pravih dugoprugaša, imamo još štošta da pokažemo. Ispali smo iz borbe za glavnu nagradu, ali vratićemo se, kao što se Roki… »

Vesti dana »