Povezane vesti

Skaloni: Utakmica sa Francuskom je meč za sva vremena

Skaloni: Utakmica sa Francuskom je meč za sva vremena

Politika 17.12.2022
DOHA - Selektor fudbalske reprezentacije Argentine Lionel Skaloni priznao je danas da je meč sa Francuskom u finalu Svetskog prvenstva protiv Francuske utakmica za sva vremena. Svetski mediji podsećaju da Argentina ima Lionela Mesija, a Francuzi… »
Dešan o Benzemi: Imam 24 igrača i tako će biti u finalu

Dešan o Benzemi: Imam 24 igrača i tako će biti u finalu

Politika 17.12.2022
DOHA – Selektor fudbalske reprezentacije Francuske Didije Dešan odbacio je i poslednju mogućnost da napadač Reala Karim Benzema bude deo ekipe na sutrašnjem finalu Svetskog prvenstva u Kataru protiv selekcije Argentine. „Imam 24 igrača. To je… »
Bivši francuski reprezentativci navijaće za Argentinu u finalu Mundijala

Bivši francuski reprezentativci navijaće za Argentinu u finalu Mundijala

Politika 17.12.2022
DOHA – Bivši francuski reprezentativci David Trezege i Andre-Pjer Žinjak najavili su da će navijati za Argentinu u sutrašnjem finalu Svetskog prvenstva u Kataru, prenose mediji u Parizu. Francuska sutra ima šansu da postane tek treća… »
Pakao kod Francuza pred finale mundijala! Dešan se oglasio uoči obračuna sa Argentinom, sa svitom stiže i Makron

Pakao kod Francuza pred finale mundijala! Dešan se oglasio uoči obračuna sa Argentinom, sa svitom stiže i Makron

Kurir 17.12.2022
Selektor fudbalske reprezentacije Francuske Didije Dešan izjavio je uoči finalne utakmice protiv Argentine na Svetskom prvenstvu u Kataru da njegovi igrači preduzimaju maksimalne mere da se zaštite od virusa koji kruži u njihovim redovima. "Rano… »
Finale je više od duela Mesi - Mbape! Selektor Argentine istakao da oba tima imaju i druga oružja

Finale je više od duela Mesi - Mbape! Selektor Argentine istakao da oba tima imaju i druga oružja

Kurir 17.12.2022
Selektor fudbalske reprezentacije Argentine Lionel Skaloni izjavio je da će predstojeće finale Svetskog prvenstva protiv Francuske biti više od duela Lionela Mesija i Kilijana Mbapea. "Finale je više od obračuna Mesi - Mbape. Obe reprezentacije imaju… »
Šok pred veliko finale: Francuze pokosio virus pred finale sa Argentinom

Šok pred veliko finale: Francuze pokosio virus pred finale sa Argentinom

Večernje novosti 17.12.2022
SELEKTOR Francuske Didije Dešan otkrio je u susret finalu protiv Argentine da nije sve tako bajno u kampu "galskih petlova". FOTO: Tanjug/AP Didije Dešan je izašao pred novinare i otkrio da se u kampu Francuza pojavio virus. - Rano jutros sam ih… »

Vesti dana »