Povezane vesti

"Deca ne treba da se rađaju, ako ljudi nisu rekli da pred bogom" Snežana Đurišić progovorila o vezi sa ginekologom, pa…

"Deca ne treba da se rađaju, ako ljudi nisu rekli da pred bogom" Snežana Đurišić progovorila o vezi sa ginekologom, pa…

Blic 17.12.2022
Pevačica Snežana Đurišić, koja već godinama uživa u skladnoj vezi sa ginekologom Vanjom Miloševićem, kako kaže, iako se trudi da odluke donosi samostalno, u pojedinim situacijama zatraži savet svog partnera koji joj je velika podrška. -… »
„Mislim da deca ne treba da se rađaju ako ljudi nisu rekli ‘da’ pred Bogom“

„Mislim da deca ne treba da se rađaju ako ljudi nisu rekli ‘da’ pred Bogom“

Nova 17.12.2022
Pevačica iznenadila izjavom. Malo promene svima prija, te je Snežana Đurišić pauzu od snimanje „Zvezda Granda“ iskoristila da ode na američku turneju. Iako mnogi komentarišu da joj je promena klime itekako prijala, bar ako je sudeći po… »
"Deca ne treba da se rađaju, ako ljudi nisu rekli da pred bogom" Šokantna izjava Snežane Đurišić: Neki će reći da sam…

"Deca ne treba da se rađaju, ako ljudi nisu rekli da pred bogom" Šokantna izjava Snežane Đurišić: Neki će reći da sam…

Kurir 17.12.2022
Legenda narodne muzike Snežana Đurišić već godinama uživa u skladnoj vezi sa ginekologom Vanjom Miloševićem, s kojim je stupila u romansu nakon smrti supruga, a sada je u velikom intervju progovorila o detaljima njihovog odnosa, ali se dotakla i… »

Vesti dana »